Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mélyen alvó anyukák felébredte...

Mélyen alvó anyukák felébredtek ha sír a baba?

Figyelt kérdés

A terhességem elején járok mindig is jó alvó voltam,a macska nyervogásra se ébredek fel.

Ugye ez a baba mellett változni fog ?


2018. máj. 5. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen megfog változni,most még el sem tudod képzelni tudom. Én is így voltam.
2018. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hoyg változni fog.


Én mindin oylan mélyen aludtam, hogy felölem átrendezhették a lakást mellettem, nem ébredtem fel.


De amikor a gyerekek picik voltak, elég volt egy kis nyikkanás a részükröl és már ébren is voltam. Viszont amikor a baba újra elaludt, akkor kb egy perc alatt én is vissza tudtam aludni, úgyhogy csak elöny, ha jól tudsz aludni.

2018. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Egész terhesség alatt azon paráztam, hogy mi lesz ha nem ébredek meg, mert amúgy ha bombát robbantottak volna mellettem akkor is tovább aludtam volna:D. Olyan éber leszel ha meglesz a baba ,hogy magadra se ismersz.:)
2018. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
A mély alvástól pár évre könnyes búcsút vehetsz :D
2018. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Én is mélyen alszom. A baba pisszenésére fent vagyok. Ez ilyen anyai szuperképesség. 😆 Ettől én is féltem mi van ha bealszom nagyon mélyen ő meg sír... De tényleg simán megébred az ember érdekes amúgy.
2018. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ugyan nekem már nem sír a kislányom, de kiabálásig nem szokott fajulni, hamarabb felkelek. De a férjem ébresztőjére vagy a fészülődésére sose kelek fel. Én vettem bébiőrt (nagyon mély alvó voltam), az éjjeliszekrényen van max hangerőn, használva is van, szóval így nehéz lenne nem felkelni. :)
2018. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
*készülődésére
2018. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, már a terhesség végén is észre fogod venni, hogy nem alszol olyan jól. Nem kényelmes feküdni, pisilni kell, ugat a kutya, mocorog a párod, mit mászkál annyi autó a ház előtt éjjel kettőkor.... Ez mind azért van, mert hormonálisan készül a szervezeted az anyaságra, hogy felébredj, ha a pici sír. Már akkor ébredsz, ha csak megmoccan, ne aggódj. :)

Visszaaludni is segít a természet: szoptatás közben olyan hormon szabadul fel, amitől álmos leszel. Majd figyeld meg: szülés után az első hetekben nappal is el fogsz szundikálni a baba mellett fekve.

Nagyon jól ki van ez találva.

2018. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a 8-as írja, már a terhesség vége fele sem fogsz jót aludni. Én ugyanígy voltam, mivel három műszakban dolgoztam, éjszakáztam is, teljesen mindegy mikor , amikor aludtam akkor aludtam, olyan mélyen hogy akármit csinálhattak mellettem. Símán aludtam 11-ig délig is, akkor is ha időben feküdtem este. Szerintem a város legjobb alvója voltam. De amióta megvan a gyerekem, arra is fölkelek ha csak megmozdul. Hidd el , te is fel fogsz ez ilyen anyai ösztön.
2018. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy szobában lesztek akkor igen.

De mi külön szobában vagyunk és mai napig (másfél éves) csak arra ébredek fel ha már nagyon nyöszörög. A párom viszont az első mozgásokra is felébred így ő szokott szólni vagy pedig felébredek arra hogy felébred (mármint a párom) és akkor megyek segíteni. :)


Nálunk ez nem gond, sosem maradt sírva a pici. Volt hogy párom úgy ment át hozzá, hogy fel sem ébredtem.

2018. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!