Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a verseny a kismamák...

Mi ez a verseny a kismamák között hogy ki tud jobban kiszúrni a gyerekével?

Figyelt kérdés

Olyan neveket adnak hogy csak fogom a fejem. Hannadóra-Hannaliza ikreknek, Mirázs, Rubina...


Ezek az anyukák nem gondolnak arra hogy szerencsétlen gyereknek legalább 18 évig ezzel a névvel kéne élnie?


2018. máj. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Primitívek.
2018. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Alapesetben azt gondolom, hogy a név olyan dolog, ami a szülőnek kell hogy tetsszen és nem a tobbieknek. Olyan név a világon nincs, ami mindenki szerint szép lenne.

Az ikrek neve viszont túl megy ezen a kategórián. Önmagában a két névvel nincs gond. A gond ott kezdődik, hogy ikreknek szánja és a majdnem egyforma nevek azt sugallják, hogy erősíteni akarja a két gyerek ikerseget és érre mindennel rá is fog tenni: egyforma ruhák, egyforma hajviseletet, nem fogja engedni a gyerekek saját egyéniségét kibontakozni

2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Sokat nézik a tévét. Érdekes, én ezekről a nevekről sose hallottam, ők honnan veszik?


“És anya, én miután kaptam a nevem?”

“Ó kislányom a kedvenc sorozatomból az Izaura tv-ből..”

2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó, a sorozatszereplok is úgy kaptak a nevüket valakiről- Vagy simán csak ez tetszett az alkotóknak. Valo igaz, hogy magyar vezetéknévvel, magyar helyesírással elég mókásan hangzanak, de az lehetetlen, hogy olyan nevet válasszon valaki a gyerekenek, ami még senkinek se volt és mindenkinek tetszik
2018. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyre többen adnak különlegesnek vélt nevet a gyereküknek, ez a generáció észre sem fogja venni.
2018. máj. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!