Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba sir ha egy idegen...

Minden baba sir ha egy idegen elkezd neki beszelni?

Figyelt kérdés
5honapos a kislanyom es egy hete ez van. Akarki beszel hozza egybol elkezd sirni ez normalis? Mikor mulik el?
2018. máj. 8. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 5 hónapos, ő vigyorog mindenkire.
2018. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más,ne tulajdonits neki nagy jelentőséget.A miénk az első valaszolohoz hasonlóan mindenkire vigyorog.
2018. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém 8 hós ő válogat valakitől elsírja magát valakitől nem. Szerintem normális,ha nem nevet mindenkire pláne nem idegenekre. Vannak ilyen babák én is ilyen voltam kb, mint a te babád. Én elvileg 10 hós koromra jobb lett a helyzet válogattam volt,akkor is akinek nem tetszett a hangja arca.. Kb. 1 éves lehettem amikor már nem volt ezzel gond. Tudom kellemetlen megnézné a babát és bőg. Az enyém pont tegnap sírta el magát ismét a szomszedtól. Ne te érezd magad kellemetlenül az adott személynek ilyenkor jól kell lereagalnia. Sajnos nem mindenki képes rá tapasztalat. Megkérdezték miért sír? Mondom,mert baba és sok neki az inger... Erre biztos a foga. 😅 És tovább próbálta magát a gyerekre kényszeríteni én meg szépen tovább haladtam,hogy mennünk kell. 😆
2018. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány embertől én is sírva fakadnék. Ők még őszintén kifejezik, amit éreznek.
2018. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az en fiam is 5 hos. Mosolyog mindenkire :)
2018. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam ennyi idősen mindenkire vigyorgott. 1-1,5 évesen sírt az idősektől, azóta mindenki haver. Lányom (6hós) nagyon megválogatja, hogy ki szimpi neki, és ki nem, még a családban is. Van akitől azonnal sír, van akinek kacag, van akihez bújik, van akivel huncutkodik, de ne érjen hozzá, különben sír.
2018. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislanyunk szinten 5 hos, anyosomtol es a baratnomrol mindig elsirja magat, masokra alatalabn vigyorog.
2018. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kössz a lepontozást semmi rosszat nem írtam ... 😂
2018. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!