Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találkoztatok már olyannak...

Találkoztatok már olyannak aki a kutyáját vagy a macskáját jobban szeretgette, mint az újszülött babáját, i állhat a jelenség hátterében?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az újszülötthöz hozzá kell szokni, össze kell szokniuk, míg az állat már évek óta él a családjában. Aztán az is lehet, hogy nem is akarta azt a gyereket, csak becsúszott.
2018. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerencsere nem.
2018. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy nem annyira apás vagy babababusgatós típus az illető.
2018. máj. 11. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem és teljesen abnormális dolognak tartom.
2018. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Én szeretem az állatokat, de ez még nekem is fura...
2018. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem ugyanúgy bánunk egy újszülöttel és egy állattal. Nem tudom mennyit látsz az életükből. Az én fiam kb 10 órát biztosan ölben volt minden nap. Cirógattam, dédelgettem, énekeltem neki, de leginkább akkor amikor nem volt vendégünk(érdekes módon akkor simán aludt egyedül a kiságyban) A férjemhez sem akkor bújok, amikor vendégünk van, pedig szeretem. Viszont ha odajön a kutya vagy a macska, akkor jól esik meggyomrozni. De ez csak 1 perc.
2018. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Még arra tudok gondolni, hogy egy újszülöttel még úgy kell bánni, mint a hímestojással. Sokszor a lelkedet kiteszed érte, de az első pár hónapban még nem feltétlenül kapsz erről visszaigazolást, mert ha pl hasfájós, bármit teszel sokat fog sírni. Később változni fog, de ilyen szempontból egy kutyával sokkal egyszerűbb dolgod van.
2018. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

7:

Pont ez a baj. Sok ember ezt várja a babától is, hogy cuki legyen, eszik, alszik, eljátszik magában, anya pedig akkor foglalkozik vele, amikor ráér. Ők szeretik jobban a kutyát.

Ismerek ilyet. Ő szokta mondani, hogy egy kutya akkor is szeret, ha előtte kiabáltak vele, de akkor is megy és nyalja a kezed. Ő ugyanezt várta volna a férjétől is, meg a családtagoktól. A kutyákkal jól elvan, de az emberekkel csak konfliktusa van.

2018. máj. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem tudom megállni szó nélkül. Annyira cinikus némelyik válaszadó, hogy csak na. 4 hónapos babám van, a cicánkat aki végigkísért a terhességemnél 2 hete ütötte el egy vadbarom. Még egy jó ideig gyászolni fogom, az biztos. 3 hete egy kiskutyát dobott be hozzánk valaki, valamennyire ő segít nekem a gyászban. Emberek, nem tudom mi a munkakörötök, de egyszer üljetek már be ügyfelezni úgy, hogy napi szinten több száz telefon ahol arrogánsak veletek. Plusz álljon előttetek több ügyfél egyszerre, aki éppen csak majd hogy nem fellök, mert máshol felcseszték az agyát. Megnézném, ezek után ti is jobban szeretnétek az állatokat. Én mindig is szerettem őket, kutyák és cicák közt nőttem fel. És igen, amikor megszületett a lányom a cica , aki sajnos már nincs velünk egyszer mondtam el neki, hogy a kiságyba nem fekszik bele, megértette. De amikor egy tökhülye ember figyelmét felhívtam többször is, hogy kezet kellene mosni, mielőtt a hozzányúlsz a gyerekemhez, még neki állt feljebb. Amikor hazajöttünk a kórházból és aludt a baba, bizony cicáztam sokat , mert nagyon hiányzott a cicám. Aki ilyen cinikusan ír az állatokról, az olyan is. Biztos, hogy a válaszom most sokak számára nem szimpatikus, de én sokkal többre becsülöm az állatokat, mint némelyik embert.
2018. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Azok, akik egy állatot jobban szeretnek beteg emberek.

Bunkó volt veled valaki a melóban? A buszon nem volt szimpi az utazóközönség? Hülyeséget beszélt a tv-ben valaki? Megbántott, megsértett valaki? És ezért te egy kib****tt állatot jobban szeretsz, mint a saját gyereked?

Senki ne akarja beadni nekem, hogy ez normális. Unintelligens, önző viselkedés, alacsony érzelmi intelligenciával.


Ui.: Mielőtt a nagy állatbarátok letámadnak itt engem, hogy keresztre feszítsenek: szeretem az állatokat. Aki nem értené annak jelzem, hogy a fenti jelző a nyomatékosítást szolgálja. De egy állat nálam sose fogja megelőzni az embert. Pláne nem a saját gyerekem. Aki ráadásul egy újszülött. Aki egyedül rám és az anyjára van utalva.

Én ilyenkor vesztem el igazán az emberiségbe vetett hitemet, nem akkor amikor állatkinzó nyomorékokról hallok.

2018. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!