Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg az "én-időt"...

Hogy oldjátok meg az "én-időt", szépítkezést baba mellett?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pl. szépségszalonba járás, edzés, masszíroztatás. Tehát ahová nem tudnátok vinni a picit, vagy csak nehezen megoldva.


Nagyszülők? Vagy inkább fizetett segítséget alkalmaztok?


2018. máj. 12. 09:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Nagyszülők igen, váltott munkarendbe dolgozik mindkettő, nagy örömmel vigyáznak a gyerekre bármikor ha megkérem őket.

Ha ez nem lenne opció akkor férjem vigyázna rá addig, fizetett segítséget én nem mernék alkalmazni.

2018. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Úgy, hogy nincs igényem ilyenre. De az apjára bármikor hagyhattam kicsiként is, ha bárhova mennem kellett.
2018. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
2# eshez hasonlóan. Nemigazán van rá igényem ,ha mégis valami ilyesmit szeretnék akkor apukával megoldjuk ,hisz nincs nagyszülői segitség külföldön élés miatt ..
2018. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Bébiszitter, apuka, nagyszülő, mikor hogy.
2018. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem jártam ilyen helyekre.
2018. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Ahogyan a #2 írja
2018. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Aki nem jár ilyenekre miért válaszol?! A kutyás tanácskérő kategóriába is odaírtok, hogy "nem tudom, nincs kutyám"? Ész, hova mész....


Nálunk apuka vigyáz rá ha pl. futni megyek, de összekötjük a kettőt: elsétálunk babakocsival a futópályára, és ott én futok, ők addig sétálnak. Szoliba beugrok szintén egy nagyobb séta alatt.

A fodrász alatt néha apukával van, néha mamával. Elég rugalmas nálunk mindenki ilyen téren, sokat vagyunk együtt, nincs gond. De én 3 havonta járok, csak vágatni.

A hajfestés, lakkozás alvásidőre van időzítve.

2018. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem erre a kérdésre annak is lehet hasznos a válasza, aki nem jár el, mert a kérdező ebből is láthatja, hogy sokan nem tudjuk megoldani. Nem tudjuk mi motiválja a kérdést.
2018. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

7-es, tökmindegy hogy hova megy, ezért válaszoltam annak ellenére, hogy szépítkezés miatt nem kell másra bíznom.


Nekem az a furcsa, hogy valakinek (a kérdezőnek) a gyerek apja helyett előbb jut eszébe a bébiszitter vagy a nagyi.

(2-es voltam, a gyerekek pedig lent a játszón az apjukkal)

2018. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
De nem azt írta a többség, hogy nem tudja megoldani, hanem azt, hogy nincs igénye rá. Abból mit okul a kérdező ? Hogy neki se legyen igenye rá?
2018. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!