Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha egy férfi...

Szerintetek ha egy férfi azért szakít 30 évesen, mert ő még nem akar gyereket (fiatalnak érzi magát ehhez, inkább haverok, karrier stb), de a barátnő már igen, akkor ő később is ezen az állásponton marad vajon?

Figyelt kérdés

Mármint ha ennyi idős korára nem gondolja úgy,hogy szeretne ez változhat később?

Egyébként nem én vagyok az exbarátnő, mielőtt úgy jön le, szimplán kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok vagy mik a tapasztalataitok?:)



2018. máj. 12. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztalom, hogy nagy a szórás. Van, aki változik, van, aki nem.
2018. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az illető tudhatja. Sok férfinál a “még nem” azt jelenti “veled nem”. Másoknál tényleg szó szerint azt jelenti, hogy akar majd egyszer, de nem a közeljövőben. És sokan vannak, akik sosem gondolják meg magukat.
2018. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan, aki később sem akar, de olyan is, akinek változik az álláspontja ezen a téren. Sok mindentől függhet. Tapasztalatom ugyan nincs, csak egy lány ismerősöm, aki még fiatal korában határozottan kijenetette, hogy soha nem akar gyereket. De mostanra már 3 gyereke is van és boldog anyuka. Ugyanez egy férfival is megtörténhet.
2018. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Emiatt nem szoktak szakítani. Ilyenkor a csaj szokta azt mondani, hogy oké akkor még várjunk. Szerintem ha valaki ezt mondja és szakít az nem azért van mert MÉG nem akar gyereket, hanem mert attól a csajtól nem akar komolyabb kapcsolatot, vele élni 40 évet.
2018. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még!:) Ment a zöld kéz mindenkinek.

4-es válaszoló: A nő idősebb volt 4 évvel,aztán ezért nem akart már várni.:)

2018. máj. 12. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő sem akar,nem mèg férfi.Attol hogy most nem akar,később még akarhat.Ha meg nem,az ő döntése.
2018. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha 30 evesen fiatalnak erzi magat akkor eleve gond van a fejeben.
2018. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Van aki változik, van aki nem.

Persze még több olyan van, aki úgy lesz apuka, hogy "véletlenül elfelejtette bevenni" a hölgy a fogamzásgátlót, aztán "véletlenül" már csak 3 hónapos terhesen szólt a kis feledékenyje... :(

2018. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7esnek zöldkéz!
2019. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!