Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor költöztettétek össze...

Mikor költöztettétek össze egy szobába a testvéreket?

Figyelt kérdés

Van egy majd 3 éves nagyfiam és egy 3 hónapos kicsi. A nagy kezdettől külön szobában alszik. A kicsi is ment volna hozzá, de borzasztó hasfájós volt, ezért beraktuk a mi szobánkba az ágyát. Már elmúlt a hasfájás alszik este 8-tól reggelig. Hajnal 5 vagy 6 órakor eszik először. Szerintetek érdemes már átköltöztetni vagy várjunk? Nem akarom h odaszokjon hozzánk, de a nagyot se zavarja. Aki egyébként jól alszik, de mégis. Még most jön a fogzás mozgásfejlődés.másnál hogy volt ez?

Hogy altattok este 2 ilyen kicsi gyereket egy szobában, hogy a nagy ne zavarja fel a kicsit?


2018. máj. 16. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Saját szobájában altasd.
2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmikor. A saját szobájában van mindenki az első perctől.
2018. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
2 hálószobás a ház ha nem vennétek észre.
2018. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Sehogy a nagynak szüksége van pihenésre.

A kicsinek most jön ám a sírós korszak, fogzástól kezdve, mozgásokig.


Ha nincs hely maradna a mi szobánkban és ketté választanám a gyerek szobát.

2018. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a nagy kérte,hogy a kicsi nála legyen,sosem kelt fel éjszaka, ha sirt a kicsi átvittem magunkhoz..


A 3. Kicsink most érkezik,a két nsgyobb azt kérte,ö is legyen velük.

Söt még az ágyakat is ugy szeretnék,hogy közöttük legyen a kicsi,


Ha nagyon sirna kihozom majd tőlük,de az enyémek tudnak egymástol aludni,sőt sokszor összebujnak valamelyiküknél...

2018. máj. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Jajj, már megint ez a külön szoba nélkül nem lehet élni duma!

Az nagyon jó, ha van, de még mindig az átlag emberek (nem szutykos, csóró, igénytelen, csak átlagos kb 150-200 ezer ft/szülő kereső emberek, akinek a munkájukra igenis szükség van, nem lehet mindenki agysebész, ügyvéd, vezérigazgató) nem laknak 5 szobás házban és még mindig élnek és nem szomorkodnak rajta minden nap, mert így is lehet boldogan élni!

Megértem, hogy akinek mindig volt külön szobája, annak ez elképzelhetetlen, de értsétek már meg ti is, hogy ez nem minden esetben olyan szörnyű!


Bocsánat kérdező :)

Szerintem rakd át nyugodtan a nagyhoz, nem hinném, hogy gond lesz, ha jó alvó, meg gondolom te is mész egyből ha hallod, hogy sír. És valószínű a másik szobából is áthallatszik úgyis.

2018. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 év van a két lányom között és az első perctől egy szobában vannak. A nagyot soha nem ébreszti a kicsi és ragaszkodnak is egymáshoz. A nagy már alig várja, hogy a kicsi is rendes ágyat kapjon és egymás mellé toljuk őket. Bevallom, nekem sincs ellenemre, hogy majd nagy pusmogásokat rendezzenek esténként:)

Ha kamasz korukban "magányra" vágynak, akkor azt is meg tudjuk oldani, de az első 10 évben fölösleges lenne 2 szobában pakolni a csillámpónikat.


Kérdező, szerintem nyugodtan egybe rakhatod a gyerkőcöket.

2018. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogyan :)


De, ha ti együtt altatnátok, hajrá, bár pont fogzáskor necces lehet.

2018. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!