Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír egész nap?

Miért sír egész nap?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Annyira kétségbe vagyok már esve. A kisfiam 2 hetes. Napi rutin: egésznapos sírás. Egy nap kb 15-16 órát sírással tölt.mit tegyek? A védőnő szerint hasfájás. De nem tudom elképzelni hogy ennyire. Minden cseppett megvettünk neki de semmitse használ. Egyedül vagyok a kicsivel minden nap. Nagyon kikészültem már :(

2018. máj. 17. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
2 hetes. Még csak nem is adhattál időt a "szereknek".
2018. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
Orvost kérdezz. Mit próbáltál és mióta adod? Anyatejes vagy tápszeres? Mikor nem sír, köthető valamihez? Születése óta ilyen?
2018. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

2-es vagyok, szépen gyarapszik amúgy? Nem bukik?


Volt 2 nagyon sokat síró babám, volt gond éhség, álmosság, hasfájás, reflux. A kicsinél így együtt.

2018. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2%
Hallgass az ösztöneidre, ha tényleg ennyire sír, nem ártana neki legalább egy ultrahangos vizsgálat. Lehet bélelzáródása van vagy valami. Most nem akarok ötletet adni vagy a semmiből diagnózist felállítani, de azért ha ennyit sír, az nem normális dolog.
2018. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
Nekem volt hasfájós gyermekem, tudott visítva sírni, de nem egész nap. Ez szerintem sem normális, én is valamilyen betegséget, vagy hasonlót gyanítok.
2018. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ettől kicsit többet kellene tudnunk, hogy segíthessünk. Mit és mennyit eszik, kaki milyen, mennyit alszik, hogy altatod, mit csinálsz vele, amikor sír, tornáztatod-e, hány fok van a szobában, hogy öltözteted, stb.
2018. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Hordozókendő.

De lehet tényleg valami betegség ha non-stop sírás megy...

2018. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Anyatejes. A súlya rendesen gyarapszik. Espumisan,bio gaia és infacol. Ezek azok a cselpek amiket használunk. Mindenféle módszert kitaláltam már az altatáshoz semmi nem vált be.
2018. máj. 17. 23:24
 9/23 A kérdező kommentje:
És igen születése óta ennyire síros.
2018. máj. 17. 23:27
 10/23 anonim ***** válasza:

Pihi a cicin/mellkason, bugyolálás, séta friss levegőn, bölcsőhinta, hajszárító búgása mellett ringatni, tánc (enyémek szerettek "babakeringőzni") varázstartásban (alkarodon hasra fektetni) sétálni vele, akármelyik kombinációja... egyik sem segít elaludni neki?

Tejmentes diétát próbálhatnál esetleg, hátha kevésbé fájna a pocakja. Mindenféle cseppek helyett próbálj egyet, sok-sok-sok tornával.

2018. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!