Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besértődöt a gyerekorvos mert...

Besértődöt a gyerekorvos mert leváltottam? Ti leváltották volna a helyembe?

Figyelt kérdés
6 hetes babámat betegen megfázva maszk nélkül vizsgálta meg láthatóan nagyon megvolt fázva .Szerencsére nem kapta el a babám ,de megfogadtam soha többet nem viszem hozzá ,váltottam is .És vissza hallotam hogy panaszkodot hogy leváltottam.
2018. máj. 18. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Mi 3 hós babával voltunk fertőző osztályon kórházba.Mivel áthallatszott a szomszédos szobákból, ha megnyitották pld a csapot, meg ilyesmik tuti ,hogy úgy jöttek az ápolók hozzánk, hogy kezet nem mostak és nem is fertőtlenítették és úgy fogdosták az én gyerekem.Ha tudtam volna az egész kórházi személyzetet lecseréltem volna mellettünk.:)

Szóval megértlek.Ha volt más gyerekorvos, aki a szakmájában is jó akkor jól tetted.

2018. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem mentegetni akarom, de lehet hogy allergiás volt, vagy pl mondhattál volna neki te is valamit.

Ha meg leváltottad, akkor card le, mit mond.

2018. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

#1

a kézfertőtlenítő szerek jelenős részét száraz kézen használja az ember, bedörzsöli, egészen addig, amíg a keze száraz nem lesz.

egy szappanos kézmosás sokkal kevesebbet ér.


Kedves kérdező: a gyerekorvos lehet, hogy allergiás volt csak. köhög, tüsszög, folyik az orra, vörös a szeme... te sem gondolod komolyan, hogy kész akarva kockára tenné egy kisbaba egészségét?

ennek ellenére miért baj, ha megsértődött? már úgyswem hozzá jártok, nincs semmi jelentősége.

2018. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

És azt honnan tudod, hogy megfázott, vagy allergiás?


Tekintettel arra, hogy allergia szezon van. Sem orvos, sem mikrobiológus nem tudná ezt ránézésre eldönteni.


Az erősen allergiások ilyenkor képesek úgy kinézni mint aki "halálos" beteg.


Szerintem megtisztelhetted volna annyival, hogy megkérdezed beteg-e? Ha igen akkor már jogosan számonkérhetted volna rajta a maszkot.

És amennyiben valóban beteg volt, akkor érthető az aggodalmad. Orvos létére vigyázhatna jobban mások picibabájára.

Valamint ha biztosan beteg volt, akkor jól tetted, hogy váltottál.

De szerintem akkor is illő indokolni a számára, hogy miért teszed, és akkor korrekt vagy.

2018. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolnám, hogy egy bármilyen háziorvos foglalkozik avval, hogy ha "lecseréled", pláne megsértődni nem fog rajta. Nem hiszem, hogy sír egy szemlátomást írástudatlan paramami után, akiről ordít messziről a múltkori kérdései után (ne, kérlek ne mondd azt, hogy ez az első, mert nem), hogy milyen szánni valóan ostoba, szerintem inkább örül, hogy megszabadult tőled.
2018. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De tudom hogy volt fázva !
2018. máj. 18. 09:41
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekem 2 hós oltása után váltottam le a gyerekorvost. Mondjuk ő szr orvos, aki teheti, mindenki menekül máshova.

Nem hallottam vissza semmit, de ha hallottam is volna, pont lecarnám. Hisz szabad orvos választás van, nem?

Mit foglalkozol vele, hogy az orvosnak mi tettszik vagy mi nem tettszik, akit már otthagytál???

Ha nem betegen vizsgál, csak egyszerűen nem szimpi neked, akkor is mehetsz más orvoshoz, amennyiben vállal. Akkor? Nem mindegy, miért váltasz?

2018. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Látható, még nagyon-nagyon sok váltás-válogatás van előtted! bölcsőde, óvoda, iskolák, baráti társaságok, klubok - semmi nem jó, mindenki hülye és gonosz rajtad és a bébin kívül.
2018. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg? Meg is kérdezted, vagy csak bemagyarázod? :D
2018. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy az orvos magasról leszarja, hogy váltottál.

Nyugi, nem körülötted forog a világ ;)

2018. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!