Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a babájával volt...

Valakinek a babájával volt ilyen probléma? 10 hós és naponta 4-5x kakil, de ma 8x volt, már két hete így megy. Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Már voltunk 2x dokinál. először normaflore-t írt fel, meg smecta port, de ezt sajna nem nagyon issza-eszi meg.Székletmintát küldtünk ma vizsgálatra ennek várjuk az eredményét.nem hasmenése van, bocs hogy ilyen részletes vagyok de nem tudom máshogy leírni: krémes, nyákos a kakija. valamikor több valamikor kevesebb. Ne kapott semmi újjat. Nem tudom mi lehet. Volt valakinél ilyen gond? ha igen mi volt a probléma, hogy kezelték?Előre is köszönök minden választ.
2010. jún. 14. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Kersze volt nálunk is ilyen másnap el is mult, csak nekünk azzal volt a gond, hogy kicsipte nagyon a kaka a fenekét, mikor a csap alatt átmosdattam akkor nyugodott meg!
2010. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jav: persze
2010. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Jav: Persze
2010. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eszik tejterméket? Mert ez a tünet utal tejcukor érzékyenségre.
2010. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kb. 5 hétig küzdöttünk ugyanezzel. A székletmintánk rendben volt. Elszedett vagy 3 kúra normaflort, mindenféle székletfogó kaját kapott, de semmi. Aztán úgy döntöttem, nem adom a normafloret se, aztán lesz ami lesz. Kb. 1 hét alatt magától helyrejött, azóta napi 1-2 kaki van. Nem tudom mitől volt, a doki sem tudta megmondani.
2010. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt probléma a széklettel. Nyálkás, nyúlós, zöld és nagyon büdi volt és volt olyan is, hogy naponta 8x. Székletminta negatív volt és mi is ittunk normaflort, de semmi javulás. Fájta a picim pocija is amikor evett és elmentünk gyerekgasztro dokihoz és ő mondta, hogy a normaflor inkább felnőtteknek való és ajánlott egy másikat ami kifejezetten csecsemőknek való Protexin Restore. Napi fél zacsival ittuk 15 napig és napi 1x kakil és már nem fáj a pocija.


6 hós kisfiú anyukája

2010. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Nem eszik tejterméket, mert volt egy ekcema jellegű kiütése és a dokinő nem ajánlotta 10 hós kirog. most meg a kaki miatt nem adok neki. Diétázik csak almát, burgonyát, banánt meg sárgarépát adok neki.
2010. jún. 15. 11:02
 8/8 A kérdező kommentje:
23.15-nek. Megprobálom és is akkor azt amit írtál, a normaflore helyett. Rem nekünk sem lesz semmi a kakival és helyre jön minden, már tiszta ideg vagyok, hogy mitől lehet ez neki!
2010. jún. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!