Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái,...

Tápszeres babák anyukái, mikor kezdtétek a hozzátáplálást és mivel?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy ajándék csomagot pár db humana zöldséges püré +1 bebi zabpelyhet és 1 hálós cumit(?) Utóbbiról sosem hallottam.

Mindre azt írták 4hónapos kortól ajánlott.


A másik, hogy zabpelyhet pl lehet akár turmixolni neki gyumolcs mellé?

3hónapos a kisfiam, 4-4,5 hónaposan szeretném elkezdeni a kóstoltatást vele.


Nem szeretném,ha itt viták lennének. Felnőtt emberek vagyunk.. ne marjátok egymást. Mindenkinek lehet saját véleménye.. mindenki másképp csinálja, ami nem jelenti azt h amit másképp csinál vki az rossz. Ezt azert irom mert sok vita es feszultseg van ezen az oldalon.

Koszonom a tanacsokat!:)


2018. máj. 21. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

6 hónaposan reszelt alma levével.

De mint kiderült, korai volt. Toltuk egy hónapot. Akkor se ment. Majd 8 hónaposan már haladtunk is. Akkor ért meg rá.

2018. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Ezeket a pureket ha hutoben tarolom , elállnak egy dbig?

2018. máj. 21. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Másfél hónapig tudtam sajnos csak szoptatni a kisfiamat, onnantól fogva tápszeres volt. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Mi hiába próbáltuk a hagyományos, én elkészítem dolgokat, nem ette meg. Így bébiételt kapott a korának megfelelően. Azokat megette. Azután kezdett el néhány általam készített dolgot megenni. Először a sütőtökpürét kóstolta meg. Imádta.:) Azután jött a többi. Alma, banán, stb.
2018. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Mi kb. 5 hónaposan, először répa, sütőtök, aztán alma. Hálós cumi szerintem nagyon jó, próbáljátok ki. Bébi zabpehely nem tudom mi, mert minden zabpehely ugyanolyan, én kb. kétnaponta adom neki reggelire olyan 8 hós korától gyümölcspürével (bébiétel), a zabpelyhet rizstejben főzöm meg.
2018. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan reszelt almával
2018. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
4 évvel ezelőtt 4 hónapos kor volt az ajánlás. Mivel igen jóétkű volt már akkor is így el is kezdtük. Reszelt alma levét kapott pár napig, megette de nem volt oda érte. Ezek után kóstolta a sütőtök pürét. Kóstoltatás 4 napján majdnem egy egész üveg lecsúszott 😊
2018. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:) szerintem 4hós tanácsadáson is kérdezek vedonotol , aztan meglatjuk. De kostoltatni lassan elkezdeném 4-4,5hósan zöldségekkel( répa, sutotok, edesburgonya):)
2018. máj. 21. 21:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Amiket irtam sajat magam keszitenem, ugy is szabad adni 4 -5 hónapos kortól?
2018. máj. 21. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, az mindegy, hogy bébiétel, vagy te csinálod.
2018. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Szuper!
2018. máj. 22. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!