Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával kórházba menni?...

Babával kórházba menni? Elkaphat valamit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap reggel fül orr gégészetre kell mennem. Nagyon komplikált lenne segítséget találnom, de azt sem szeretném, ha esetleg elkapna valamit. Tanácstalan vagyok. Időpontra megyek, nem szoktam sokat várakozni, ti elvinnétek magatokkal?
2018. máj. 24. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nem hagyhatod egyedul! Igy ha nincs mas valasztas, viszed magaddal.
2018. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem hagyhatom otthon egyedül. Csak azt nem tudom, hogy ha nehezen is, de oldjam meg a segítséget vagy vigyem magammal és kész.
2018. máj. 24. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze vigyed magaddal, én is vittem mindenhová, egyedülálló szülő vagyok. Egyébként meg akármit ugyanúgy elkaphat a sarki boltban is, fül-orr-gégészetre meg nem ebolával mennek az emberek
2018. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megkérni valakit aki tud vigyázni a picire amíg elvagy, ha meg nem jön össze akkor igen vidd magaddal, nem hiszem hogy baja lesz.
2018. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a pici babások parája :) én is annyira féltettem ilyen esetekben,de aztán múlnak az évek ás rájön az ember,hogy bárhol bármit elkaphat.
2018. máj. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már késő gondolom, de én biztos nem vinném. Se háziorvoshoz, se fül orr gégészetre. Nem vagyok paramami, de pont a felső légúti megbetegedéseket könny elkapni egy olyan helyen, ahol szinte csak ilyen betegek várakoznak..
2018. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már voltunk és szerencsére nem várakozott senki rajtunk kívül. Köszönöm a válaszokat.
2018. máj. 25. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!