Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári születésű babának elég...

Nyári születésű babának elég 56-os rugdalózóból 4 ujjatlan, és két hosszú ujjú? Mind talpas.

Figyelt kérdés
Az ujjatlan alá éjszakára adhatok rövid vagy hosszú ujjú bodyt az időtől függően, nem?
2018. máj. 25. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Kevés. Főleg a hosszú. Minden nyáron van olyan időszak, amikor hűvös van. Így kb minden nap mosnod kell majd.
2018. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ruhdalozobol eleg, ( nem body volt a kerdes)
2018. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Értem, hogy nem body volt a kérdés. De ha 1 hétig hűvös lesz, amikor ugye a bodyra adsz egy hosszú rugit is, akkor mit fog csinálni? Pláne, ha egy nap 2-3szor át kell öltöztetni, mert átázott a pelus, vagy lebukta a ruháját?
2018. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Napi 2-3 rugival számolj.
2018. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem elég, max veszel hozzá ha nagyon kell.
2018. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha épp nem jó pelenkát adsz rá, lehet, hogy minden pelenkacserénél öltöztetés is van...


Meg lebukhatja, beleizzad...stb.

SZóval szerintem kevés a 4 db.

2018. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Kevés, vegyél még két hosszúujjú rugit, de talán jobb a szülést megvárni, ha nagy baba, akkor jobb ha 62-eset veszel, bár szerintem azzal nem lehet mellényúlni, max. kicsit nagy lesz rá az elején.
2018. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Elég lesz, nyáron úgyis hamar száradnak a mosott ruhák. Ha meg nagyon bukós lesz a babád vagy gyakran van pelusos baleset, akkor vesztek még hozzá. Nekem pl. nem kellett 2-3szor öltöztetni minden nap.

Viszont szerintem vegyél még 62-es méretből is néhány rugit, bodyt. Nem tudni meddig lesz jó a babádra az 56-os, lehet nagyon hamar kinövi.

2018. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk 3 db hosszú volt ebben a méretben ( rövid nem, mert ahol én lakok ott hideg van nyáron ), Bőven elég volt ebből a pici méretben. felesleges bevásárolni, aztán ha meg kevés , majd elmész azt veszel vagy rendelsz a netről másnapra ott van postán.

Ha nyáron kimosod, 20 perc múlva száraz eleve.

2018. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdésnek elég, ha van hozzájuk több body. Az egyik gyerekem vagy egy hónapig hordta az 56-osokat, sőt az első napokban néhány szerintem inkább 50-ese is jó volt rá, de szintén nyári lévén főleg csak bodyban volt nappal, mert akkoriban pont kánikula volt. Ha hűvösebb lett volna, vagy bukós vagy nemtom'én nem találjuk el az alkatára való pelenkát, gondolom, jóval több fogyott volna és biztos pár nap alatt elegem lett volna a mosásból. A másiknál az 56-os méretet teljesen átugrottuk (illetve a kórházban még belepasszírozták, de nyújtózkodni nem igazán tudott:)) és 62-esekkel kezdte. Ezeket úgysem lehet tutira kiszámolni, muszáj elfogadni, hogy esélyesen lehet némi bosszankodás vagy a feleslegesen megvett dolgok felett, vagy ha hiányzik valami és be kell szerezni mégis.
2018. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!