Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos lányommal egy...

14 hónapos lányommal egy hétig Pesten leszünk. Hová lehetne vele elmenni? Állatkertre gondoltam, de lehet az még nem érdekli?!

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az en lanyom is ilyen idos. A heten voltunk eloszor jatszohazban, az pl nagyon tetszett neki. Allatkertbe mi is menni akarunk, szerintem erdekelne, mert imadja az allatokat. Ki lehet vele menni a varosligetbe, fuves teruletre, ott tud szaladgalni, szoszmotolni a fuben.
2018. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden érdekelhet már egy ekkora gyereket, úgyhogy érdemes több helyre elvinni.


13 hónapos a lányom és imádja az állatkertet. Épp tegnap voltunk Nyíregyházán és nagyon élvezte. A bemutató házakban az ilyen picik is vígan mehetnek, közel tudnak menni a "vitrinekhez", akváriumokhoz, az nagy élmény nekik. Felismerik már a medvét, elefántot, oroszlánt, stb.

Ami még tetszett neki 2 hete, az a Természettudományi Múzeum volt. Sikongatott a kitömött állatoknál, de a kristály gyűjteményt is fél óráig nézegette.

Egyébként jó még a kacsaetetés a városligetben, a játszóház is jó ötlet.

2018. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki minden új. Az is élmény, ha metróztok egyet vagy sétáltok csak úgy. Csináljatok olyan programot, amit te is élvezel: állatkert, múzeum, Margitsziget, hajókázás, Gellért-hegy, gyermekvasút. Mehettek minden nap más játszótérre, és egyszer érdemes elvinni strandra is.
2018. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én egyévesem imádja az állatkertet. :) Próbaképp vidd ki a margitszigeti vadaskertbe, ott meglátod tetszenek-e neki az állatok.

Amúgy ekkora gyereknek a belváros még szerintem zajos, ha nem ott nőtt fel. (Legalábbis az enyém mindig meg van ijedve a Nagykörúton amikor bemegyünk a szüleimhez és esetleg valamiért kimegyünk az utcára.)

De van egy csomó tök jó park és játszótér pl. Gellérthegy (ott van egy jó kis csúszdapark is bár ahhoz lehet pici még), Margitsziget, Városliget, Hajógyári-sziget Benczúr-kert, Állatkert, érdemes a Normafához is felmenni ha van időtök, az is szép. Játszóhazakba is mehettek illetve a város szélén ott az Aquaworld is ha szerettek pancsolni.

2018. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó az állatkert, szerintem érdemes menni, van rengeteg játszóház is, az én lányom kedvence a játszótér, nézetek ki egy szebbet. Ha most jöttök, akkor sok gyereknapi program van ezen a hétvégén, vagy ringató foglalkozás mindennap van szinte minden kerületben.
2018. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!