Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojas allergianal letezik az...

Tojas allergianal letezik az hogy valaki sutibe sutve, teszta formaban meg tudja enni a tojast, rantotta bundaskenyer formajaban viszont nem?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben ez mar nem is allergia csak intolerancia?

#intolerancia #Tojasallergia
2018. máj. 28. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, inkább a rántotta és bundáskenyér zsíros és azért nem tudja megenni.
2018. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy allergiás lennék, magában se a tojással se az olajjal nincs bajom, de együtt... bundáskenyér és rántotta durva hasmenést+hasi görcsöket okoz. Tejallergiás vagyok, a tejtermék minden formában gond. A kisfiam tej-tojás allergiás és neki mindkettő minden formában gond, viszont egy tejallergiás csoportban (többen tojásallergiával) írtak már furcsaságokat, hogy csak bizonyos formákban okoz nekik gondot a tojás. Szóval én nem gondolom lehetetlennek.

De amúgy szerintem olyan szempontból mindegy, hogy allergia vagy intolerancia, ha panaszt okoz az adott étel, gasztroenterológus csak odaadja majd a diétás papírt (bölcsibe, oviba) így ehet mentesen.

2018. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt!

Tojas es tejallergias a lanyom,

A gasztros doki mondta h a tojas visszaterhelest sutemennyel kezdjuk amiben nincs tojas,utana johet a rantotta tukortojas stb ha az elozoektol nincs problema

2018. máj. 28. 16:03
 4/4 A kérdező kommentje:
*sutemennyel amiben tojas van,teszta stb
2018. máj. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!