Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normalis, hogy egy 2 es...

Az normalis, hogy egy 2 es fel eves nem akar napp aludni?

Figyelt kérdés

Reggel 7kor kelunk, egesz nap fenn van es majd csak este 9kor megyunk aludni.

Nos ez igy nem sok? Delbe nem akar aludni, mindent kipeobaltam, sehogy sem akar. Hiaba rakom le 12, 13, 14, 15, 16, 17koe semmi... letettem 11kor is akkor sem.

Mentem vele autoval akkor sem.

Ahogy szamolom ez 14 ora ebrenlet egyhuzamban. Haat ez meg nekem is sokkk, vele ennyit lenni egybefuggoen.


2018. máj. 29. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Lányom este 9-től max. reggel 6-ig alszik, de jellemzőbb, hogy csak 5-ig, mégis sokszor kihagyja sajnos a délutáni alvást. Ő is 2,5.
2018. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez nálunk is így van,ritka ha napközben rátudom venni az alvásra,de így már este fél nyolckor támolyog az álmosságtól.
2018. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, nalunk is ugyanez. Ha esetleg reggel 9kor kelne akkor el van estig boven.

Ma pl mar este 5kor kerte magat aludni. Nyilvan nem hagytam igy most megy a nyuglodes.

Es tihogy birjatok anyukak? Azert sok ez igy egyszerre .

2018. máj. 29. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kifaradva én se tudom elaltatni. Sok mozgas, futas stb és akkor könnyebb lesz. Faradt és tudna aludni csak minden erdekesebb.
2018. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is elöfordul egyszer-egyszer h nem akar elaludni a lánykám. Én olyankor nem eröltetem,legalább este könnyebb vele, és még másnap is olyan fáradt h garantáltan alszik délbem:)

Kb heti 1x van ilyen, h nem alszik. Régen ettöl baromi ideges voltam meg görcsöltem rajta, de mostmár elengedtem.. én se tudok parancsszora aludni, ha nem vagyok álmos..

2018. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen leszokott a nappali alvasrol
2018. máj. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!