Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kaphat pickwick...

7 hónapos kaphat pickwick gyerekteát?

Figyelt kérdés
Ízesítés nélkül
2018. máj. 29. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Én adtam.

Semmi baj nem lett belőle.

2018. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen mert rooibos teabol van
2018. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
nem, rá is van írva, hogy 3 éves kor felett adható.
2018. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3n is adtam már. Mivel vörös tea, nincs benne koffein, így ihatja.

Nyugodtabb szívvel adtam neki, mint a kutyulós instant teákat.

Persze a víz a legjobb (már ha megissza)

2018. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amit én vettem arra nincs írva hogy mikortól adható.

Vizet nem hajlandó inni,se gyümölcslét se hígítva se sehogy,ez már az utolsó ötletem

És közben kóstoltattam vele

Ezt sem issza. 😳😦

Előfordulhat,hogy tényleg elég neki a tápszerből nyert folyadék és tápanyag?mert enni sem hajlandó...

2018. máj. 29. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem eszik még olyan sokat és pépeset eszik. Nekem a nagyobbik gyerek akkor kezdett inni, amikor 3 étkezés lett kiváltva, ezzel egyidőben elkezdett csipegetni (vagy 9 hónapos volt..) korábban 1-2 kortynál többet nem volt hajlandó meginni. Amikor beteg volt és nem igazán evett, akkor ivott nagyon sokat, innentől nem aggódtam.

Adható a pickwick gyerektea, de én a helyedben maradnék a víznél. Úgy tűnik neki simán nincs szüksége több folyadékra.

2018. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdetben csak akkor itta meg a babám a vizet, ha az meleg volt, de legalább langyos. Esetleg próbáltad már így adni?
2018. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem,de már megfordult a fejemben,hogy tápszermelegen adom neki,csak még nem tettem meg.Na ez lesz a következő lépés.köszi
2018. máj. 29. 22:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja,amúgy semmit nem eszik.csak a tápszert.meg a csirkemellet,brokkolit.teljesen tanácstalan vagyok
2018. máj. 29. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Én adtam a kislányomnak, nem lett baja tőle. Viszont szerintem próbáld valahogy erőltetni hogy igyon. Nálunk is ugyanez volt, se víz, se rostos, se tea... Semmit nem ivott vagy maximum pár kortyot. Tavaly nyáron amikor rettentő meleg volt akkor is alig ivott. Ez odáig fajult hogy a széklete is kemény lett neki. Most 15 hónapos és van egy szívószálas kulcsa, abból tud önállóan is inni és így azért szépen iszik. Már ott tartunk hogy a vizet is elfogadja. De beletellett pár hétbe mire idáig eljutottunk, eleinte kb 30 percenként itattam hogy csak pár korty menjen le. :/
2018. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!