Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szűz jegyű kisbabátok milyen...

Szűz jegyű kisbabátok milyen természetű?

Figyelt kérdés
Szeptemberben születik a kisfiam, és nagyon kíváncsi vagyok, vajon milyen természete lesz.
2018. máj. 30. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ezt inkább az ezotéria kategóriában kérdezd, ott majd kapsz "szakértői" válaszokat.



Pffff...

2018. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz, idén már a 2 évet tölti majd, de eredetileg oroszlán lett volna, csak csúszott egy hetet, így már szűz jegyű lett (augusztus 28.)

A szemünk nem vehetjük le, nagyon eleven és akaratos :D Viszont a tipikus szűz vonások is jelen vannak, ha szivacsot lát, rögtön elkezd vele törölgetni mindent, szeret söprűvel, lapáttal játszani, takarítást utánoz, kidobja a szemetet :)

(Akiket ismerek szűz jegyűeket, mind tisztaság-mániás :) )

2018. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon makacs, sokat gagyog, öntörvényű, vidám kis huncut. ☺ Nagyon elmés látszik rajta,hogy folyton kattog az agya mindennel eljátszik babrál örökmozgó fiú.

Én hiszek az asztrológiában, nagyon sok igazság van benne. Csak sajnos sok hülyeség is. Engem is foglalkoztatott várandósan az ilyesmi. Boldog babavárást ☺

2018. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Hármasikreim vannak, szeptemberi szüzek. TOTÁL más a három gyerek...
2018. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2es és 3as válaszadó leírása egy az egyben a lányom :D
2018. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is epp egy szuz ikerparrol akartam irni akik teljesen eg es fold. Kezdve azzal hogy az egyik (viszonylag) rendes, a masik elkepeszto rendetlen.
2018. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
engem ezzel mindig kitudtak kergetni a világból .. én szűz vagyok ... de semmi nem igaz rám .. már gyerekként is feltűnt a családnak ,hogy nálam a horoszkóp nem jött be ..
2018. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt mindenkinek! :) En is minden szuz jegyut nagyon rendmaniasnak ismerek :)

Kedves elso, kerlek ne haragudj, hogy rossz helyre irtam, majd legkozelebb igyekszem eszben tartani, hogy vannak olyan emberek is, mint te, akik nem tudnak atugrani egy artatlan kerdest, ha az nem tetszik nekik ;) remelem szebb napod volt, hogy beszolhattal! :)

2018. máj. 31. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!