Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki a saját gyerekét...

Mindenki a saját gyerekét látja a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Akkor is ha csúnyacska?
2018. jún. 1. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

A legenda szerint igen.

Viszont a játszótéren egy anyuka mindig engem cseszeget,hogy miért nem viszem gyermekszépségversenyre (?!) a lányomat,mert milyen szép...Majdnem egyidősek a lányaink. (Sosem vinném ilyen helyre ....)

2018. jún. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elvakultaknak. Realisan kell latni, persze elkerulhetetlen az elfogultsag valamilyen szinten, de azert bizonyos kereteken belul lehet maradni. Nyilvan az enyemeknel szebbet is meglatom.

De sokan tenyleg mondjak a gyerekeukrol milyen szep es el vannak ajulva.. es hat inkabb nem mondok semmit olyankor..

2018. jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Ez nem azt jelenti hogy minden másik gyerek ronda az enyém tökéletes. Látom hogy más gyerekek is milyen szépek, és látom hogy számomra az enyémen mi az ami kevésbé szép. De nekem Ő a legszebb, akkor is ha elállnak a fülei pl.
2018. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem a háromból az egyik kifejezetten csúnyácska újszülött volt, de szerencsére kb. fél éves korára ő is kipofásodott. Teljesen objektíven látom, hogy melyik gyerekemen mi az, ami kifejezetten szép, átlagos, vagy nem előnyös, kb. mint magamon. Ez nem a szeretet mércéje, ettől egyformán bolondulok mindegyikért. :)
2018. jún. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ragaszkodás kialakulásához elengedhetetlen, hogy a legszebbnek, legjobnak lásd a saját gyereked. Én az gondolom, hogy tudom objektíven nézni a gyerekeket, van nagyon szép, okos, vagy valamiben jobb, mint az enyém. Mégis, a kislányom a legtökéletesebb nekem, mert már látom rajta az apja (jó és rossz) jellemző vonásait, az én családom jegyeit és ettől azt érzem, hogy belőlünk egy jobb kiadás lett ez a kis emberke. Talán ezért mondják az anyukák.
2018. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbben igen. Én pl. a sajátjaimat látom a legszebbnek. Nekem ők tetszenek a legjobban, de nyilván ez szubjektív.
2018. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ez már annyiszor meg lett itt tárgyalva..
2018. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!