Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra valami jó szer?

Hasfájásra valami jó szer?

Figyelt kérdés
Kisfiam ma 1 hónapos. Sajnos az utóbbi pár napban nagyon hasfájóssá vált. Eddíg infacolt adtunk neki de úgy tűnik nem az igazi. Tudom vannak különböző szerek(espumisan és társai) azt is tudom, hogy minden baba más, ki kell tapasztalni. Mégis akiknek nagyon sírós volt emiatt a babájuk, nekik mi vállát be?
2018. jún. 3. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az Espumisan és a BioGaia együtt. Esp-ból a sűrűbb, 4-5 csepp minden szopi előtt, BG minden reggel 5 csepp, étkezéstől függetlenül. A kislányom kb egy hét alatt teljesen tünetmentes lett. 3 hónapos kora környékén kezdhettek leállni majd, szépen fokozatosan csökkentve az adagokat. 😊
2018. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Espumisan es bio giai nelunk is bevalt..de nem szerettem az espumisant. Draga ds hamar elfogy plusz ugye gyogyszer.

Ahelyett gripe watert kap es azota mar tudom h az espumisan lófütty.:D

Nagyon jó , angol vízként kell kérni patikába kb 1800ft es 2-3 honapig siman eleg mert napo 3 kis kanallal kell


Lanyomnak mar 2 kanal utan hatott.

Belgorcsre es pukikra van

:) 4hetes kortól adható

2018. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a gripe water nem vált be. Espumisanból meg van erősebb, az kb 2 hónapig elég. 😊
2018. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gripe waterről mindenki jókat mond, de nálunk először kiköpte, utána meg semmi hatását nem éreztük. A mi babánknak az Espumisan (10 csepp minden étkezés előtt 20-30 ml tejbe) és a Biogaia (őrült drága) vált be. Ezt a beválást úgy kell érteni, hogy így is minden hajnalban sírt és erőlködött az 5-6 óra hosszú alvása után.
2018. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!