Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altattátok babátokat,...

Hogy altattátok babátokat, onnantól h szilárd ételt evett?

Figyelt kérdés

3honapos kiafiam es este tapszerrel alszik el,mire elfogy,bele is kómál?vagy legalábbis félálomba kerüp. Aztan leteszem és elalszik.


De ha már kanalas kaját kap majd (5hosan szeretnem elkezdeni) azon gondolkoztam egy poszt miatt, hogy hogyan fogom elaltatni. Mivel abba ugye nem fog belealudni, még félig sem


Ringatni kellene majd?sose kellett , es nem is szeretném ha kéne

Örülök, h egyszerű az "altatása".

Milyen módja van még?vagy majd látni fogom akkor és ott , úgy mint eddig mindent?

Oktondi ,okoskodó stresszes, oltogató hölgyek s urak kerüljetek! Nem vagyok hülye stb stb.. csak kíváncsi.

Köszi!:)



2018. jún. 3. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Kár az utolsó 2 mondatért... 😕 Egyébként ki fog alakulni szépen. A kislányom anyatejes, de kb egy hónapja már nem alszik el szopi közben. Nekünk egyelőre a hinta a segítség, abban hamar bekómál és utána átvisszük az ágyába.
2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
1,5 évesem este tejitalt iszik még, utána puszi, be a kiságyba, ott még elvan kicsit (hallom kint), aztán alszik. 4 évesem összebújva velem alszik el.
2018. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Reggel-este általában még jó sokáig tápszert/tejitalokat/tejet isznak a gyerekek, annak ellenére hogy már esznek szilárd ételt.
2018. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Reggel es este legalabb ket eves korig anyatej / tapszer/ tej a folyadek. Kar ezen gondolkozni 3 honaposan.
2018. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nàlunk is kajànàl kómàlt be, utána egyszer csak nem volt hajlandó. Ébren maradt tovább és most az alakult ki, hogy oldalra vágja magát hozzám bújik és simogat 10percre és alszik. De volt időszak, hogy nonstop a babakocsit ràngattam vagy ringattam. Ki fog alakulni :)
2018. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Az én gyerekeim még 2 évesen simán elaludtak szilárd étel evése közben ebédkor. Az este meg mindig alakult.
2018. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
3 éves korig ajánlott napi fél liter tejalapú táplálás. (Aztán kérheti-ihatja ki tudja meddig...:)) Azaz reggel-este szilárd mellé, és nem helyette van ébredéskor-lefekvés előtt. Az én fiam kb 15-16 hónapos korig elbóbiskolt az esti tápszeren, azóta már nem, de nincs gond az elalvással. Sokat változik még addig a tied is. :)
2018. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kap szilárd ételt, még az esti tápszert nem kell elvenni tőle. 13 hónaposan szokott le a fiam a ciciről. Már pörköltet, mindent evett, de az esti cici szent volt. Szerintem ez a legutolsó, ami elmarad (igen, ez végül általában elmarad, nem "kiváltódik")
2018. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1# koszonom szepen.

Bocsanat, de 2 honapja kiirtam egy kerdest es kb 10bol 1 adott emberi valaszt.😐😐

2018. jún. 4. 11:06
 10/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk erre gondolhattam volna... marmint h reggel-este még tejitalt kapnak jo darabig.:)

Elnézést! Nemis tudom miért nem gondoltam erre.


Másrészt attol,h 3 honapos neha eszembejutnak dolgok. Szóval agyalok,ezvan. Ilyen vagyok.

2018. jún. 4. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!