Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cümisüveget mosogatószerrel...

Cümisüveget mosogatószerrel szoktáktok kimosni? Vagy elég csak forró vízzel sterilizálni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Csapvízben kimosom utàna sterilizálom
2018. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Kb. 1 éves koráig babáknak való mosogató szerrel mosogattam el, majd kifőztem.
2018. jún. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell mosogatni a zsír miatt.
2018. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hogy mosogatószerrel. Szerinted a forró víz lehozza a zsírt? Nem.

A sterilizálás nem mosogatás helyett van, hanem fertőtlenít és a mosogatószer maradványait eltünteti

2018. jún. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rendesen mosogatószerrel elmosogattam és utána alaposan kiöblítve ment a sterilizálóba.
2018. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Nincs mèg benne tapasztalatom. 5 hònapos a kislànyom es sajnos nem tudom tovàbb szopiztatni ès most "ismerkedünk" a cumisüveggel. Lehet, hogy hülye kèrdès volt, de külföldön èlünk, nagyszülők nincsenek itt ès mèg nem sok ismerősöm van itt akinek van ebben tapasztalata, ìgy jobbnak làttam itt megkèrdezni ès meg is kaptam a vàlaszt, köszi mègegyszer :)
2018. jún. 4. 11:29
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

5 hónapos gyerkőc mellett már nem is sterilizáltam csak hébe-hóba. Inkább csak alapos mosogatás, öblítés.


egy ekkora gyerek már rágókával is játszik, illetve mindent rágókává avanzsál, ha steril, ha nem. Szóval elég az alapos mosogatás, és mondjuk heti 1 sterilizálás, illetve akkor gyakrabban, ha beteg.

2018. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, kifőzés előtt érdemes rendesen elmosni, mert a zsír rajta marad. Amúgy szerintem nem oszt vagy szoroz, hogy milyen mosószerrel tisztítod
2018. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
REndesen elmosogattam mosószerrel, vízzel én a dm-es sensitívvel és külön volt erre mosogatószivacs, illetve minden babás kanál, tányér azzal lett mosogatva. Aztán ment a mikró sterilizálóba.
2018. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MOst nézem, hogy már 5 hónapos, akkor nem is serilizáltam már mindig neki, csak ha valami új dolgot vettem pl cumit.
2018. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!