Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával már elmehetü...

3 hónapos babával már elmehetünk ősszel egy hosszabb horvátországi útra?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszak van mögöttünk, és még előttünk is. Mindenünk a tenger, ezért miután túlleszünk és összerázódunk egy kicsit, el szeretnénk menni 1-2 hétre még Horvátországba, hogy le tudjuk zárni és ki tudjuk pihenni a mögöttünk lévő időszakot.

A babánk ekkor lenne 3 hónapos.

El lehet menni egy ilyen útra, ilyen korán?


2018. jún. 4. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
én nem vinném, nekem még felnőttként is hosszú az út, nemhogy egy babának.
2018. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Ekkora baba nem való ilyen helyre, én nem tenném a helyetekben. Ha mindenáron akartok egy kisebb nyaralást, akkor az országon belül - és lehetöleg nem túl messze az otthonotoktól - keressetek valamilyen lehetöséget.

A vízparti nyaralás meg egyébként sem babának való dolog, igen sok fertözést össze lehet szedni, ami neki tényleg veszélyes lehet.

2018. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Ajjaj, a nehéz időszak csak most jön!

Találjatok valamilyen más módját a feltöltődésnek, mert csalódni fogtok.

Egy 3 hónapossal lehet utazni, de nem a pihentető kategória.

2018. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Fáradtabban fogtok hazajönni, mint ahogy elmentek. 3 hónapossal a nyaralás kicsit sem pihentető
2018. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem vele még pont el lehet menni, szinte eszik, alszik, nézelődik. Az enyémek imádtak autózni. Pont, hogy később lenne macerás. Horvátban mégis a tengernél milyen fertőzést kaphatna el, amit itthon nem? Nyugodtan menjetek és érezzétek jól magatokat.
2018. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Neki még tök mindegy hol kap kajàt,és tiszta pelust...Anya Apa ott legyen,plusz egy teljeskörű biztosítàs.

Bàr én még nem foglalnék addig amíg nem làtjàtok milyen baba.

Érezzétek jól magatokat!!

2018. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 hónapos babával utaztam egy hónapra Olaszországba, tengerpartra. Igaz, én rokonokhoz mentem, tehát egy kicsit más kategória. A gyerkőccel semmi gond nem volt, esténként, hűvösebb időben mentünk strandolni, sétálni a partra. Sem előtte, sem utána olyan jókat nem aludt, mint akkor, én is többet tudtam pihenni, rengeteg tejem lett. Akkorát nőtt az 1 hónap alatt, hogy mikor anyukám meglátta, azt mondta, hogy egy másik gyereket hoztam haza. Nekem igazi nyaralás volt, nem kellett háztartást vezetnem, csak besegítettem, helyi gyerekorvossal le volt beszélve, hogy ha bármi van, mehetünk. Előtte otthon is beszéltem az orvosunkkal, védőnővel. Bár én repülővel mentem, 1,5 óra volt az út, amit végigaludt.
2018. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Viszont olyan szállásra menjetek, ahol nincsenek közvetlenül mások mellettetek, mert egy 3 hónapos még sokat sírhat, és ez zavaró más nyaralóknak. Dolgoztam szállodában, ahová jöttek nyaralni csecsemővel, aki éjszaka is sokat sírt és zavaró volt a szomszédoknak.
2018. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismerősökhöz mennénk, 9 óra lenne az út.
2018. jún. 4. 18:55
 10/14 anonim ***** válasza:
De a baba megszületett már?? Mert nekem nem egyértelmű a kérdés alapján. 3 honapos baba szerintem nagyon pici egy ilyen útra nem beszélve a sok fertőzés veszélyről. Tengernél a szél is gond lehet. Sokkal könnyebben megfaznak, kialakuloban csak az immunrendszer..azt pedig boritekolom hogy faradtabb leszel mint ahogy indulatok. Egy csecsemővel a nyaralás nem a pihenesrol szól..
2018. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!