Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szdeoidos krémet írt a gyereko...

Szdeoidos krémet írt a gyerekorvos a 6 hós lányomnak, merjem használni (5 alkalommal kell)?

Figyelt kérdés
A combján van egy 1 ft os nagyságú piros folt és arra rta, hogy 5 napig furdés után kenjem. 2x be is kentem, de az van ráírva h 2 éves kor alatt nem szabad és elbizonytalanodtam.
2018. jún. 7. 19:26
 1/9 A kérdező kommentje:
szteroidos krém* Bocsi ikreim vannak. Fáradt vagyok és siettem írni.
2018. jún. 7. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem bízol az orvosban akkor miért hozzá viszed a gyereked? amúgy igen, ha ezt írta fel akkor használd ezt.
2018. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha felirta akkor nyugodtan - orvos valszeg nem ártani akar ....



amugy van olyan csecsemőtápszer amin rajta van h 2 éves kor alat nem adható :D

2018. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
helyettesítő orvos volt. A sajátunkban bízok. De egyre csúnyább lett neki a folt.
2018. jún. 7. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megvolt az oka rá, hogy szteroidos krémet írt fel. Használd. Sajna van, amire a neogranormon nem elég...
2018. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használd, de fény ne érje ott.
2018. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Kizárt dolog, hogy ekkora gyereknek szteroidos krémet adjak. Egyszer nekünk is akart írni az orvos (nagyon csúnya pelenkakiütést kapott fogzás alatt), de megmondtam neki, hogy találjunk más megoldást, mert ezt nem akarom. És akkor megbeszéltünk mást! Ez a lényeg, hogy együtt kell működni az orvossal (Amúgy lanolint adott végül, és egy hétig textil pelenkát használtunk, de nyilván neked más a gondod)
2018. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen mert gondolom atopiás dermatitisz ami nagyon viszket es fürdés után elég fajdalmas tud lenni. 5 nap alatt elfog tünni a krémtől. Az orvosod tudja mit csinál. Én is ekcémas vagyok tudom milyen kellemetlen egy ilyen folt.
2018. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az újszülött osztályon is simán bekenik a gyerek fenekét pimafucorttal a nővérek, ha szükséges. Simán használnám. A szteroid tartós használat esetén okozhat ebben a formában problémát, de a tartós használat az sok hetet, hónapot jelent.
2018. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!