Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos babam siros nagyon?...

4 hos babam siros nagyon? Tapot váltsak? Nehezen bofizik.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem biztos, hogy a táptól van. Ha sír egy gyerek ezer oka lehet. Persze büfi miatt is lehet, de nem írtad, hogy mikor, mióta sír sokat. Mióta kapja ezt a tápot? Előtte nem volt sírós?

Egy kicsit több részlet kéne, akkor talán több segítséget kapsz!

2010. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2 hos koratol tapot eszik, sokszor napkozben 3 orankent nagyon nyugtalanul eszik, de adok neki, mert ugy altom ehes, meg is eszik kb 50-60at aztan rugdal, kapalodzik, harcol, nemtom mennyit kellne 4 hosan ennie. aztan napi 2x olyan eros sirogorcsot kap...az elobb is ....azt hittem megoszulok, aztan nehezen jott egy kis bofi. azert sir. mivel van a gond? hasproblema? mas tapot kellene ennie? segitsetek. mikor novi ezt ki? pedig masik baba, az elsovel nem voltak ilyen gondok.
2010. jún. 16. 15:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Mióta sír a babád?Lehet,hogy ez a nagy meleg nem tetszik neki,vagy csak szomjas ebben a melegben.Többször kínáld meg.

4 hós.az én kislányom is és ő is sokat sírdogált.

Óránként megkínálom tejcivel.Sokkal nyugodtabb lesz.

Próbáld ki Te is!!

2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem, tutira nem ehes...de teny hogy a nagy bogesek korabban este lefekves elott voltak, nem tud elaludni, emrt a nagyobbik aki 2 eves folyton kiabal. aztana nnyira kifarad estere, hogy belebogi magat az alvasba. de ez mas. napkozben napi 1-2x rajon, most a bofi nyomta- es teny hogy amiota a kanikula lett azota. de ma pl. kifejezetten esos nap van.
2010. jún. 16. 15:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy 4 hónapos babának 180-at kellene ennie.

Lehet tápszert kellene cserélni.Orvos mit mondott?Mi a Baja a Picinek?

2010. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
180at? a 2 eves kislanyom levekves elott iszik annyit! es visszaneztem a babnaplomban amikor o kicsi volt is max. csak 110et evett. elobb beszeltem a dikoval, azt mondta, lehet nem HAt kellene innia, mert sok baba pont azt nem szereti. es hasfajos tole, vagy pedig adjak minden etetes elott espumisant.
2010. jún. 16. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az orvossal, hogy esetleg érdemes lenne-e más táppal próbálkozni (pl, amiben Bifidusz van). Igaz, nem értek hozzá, így nem akarok okoskodni.

A másik, ami még eszembe jutott, hogy lehet sok levegőt nyel, amikor eszik. Talán mert nagy a lyuk a cumin. Esetleg "szelepes" cumit lehetne kipróbálni, biztos van sok ilyen, én a Tommee tippee-t ismerem.

Tej mennyiségét így számold ki:

150 X testsúly kg / evések száma


Ha pl. 6500g a baba, és 6-szor eszik akkor:

150X6,5/6=162,5 vagyis kb 160ml.


(Ha gondolod, írd le mekkora a baba súlya, és kiszámoljuk.)

2010. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Látom, közben már beszéltél a dokival...
2010. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen 180-at.Vagyis a mi védőnőnk szerint ez rendben van.

4 hónapos kislányom ennyit eszik egyszerre.És mi is tápozunk.

2010. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hany kilosak vagytok? mi 5900 g. de csak 2650grammal szulettunk.
2010. jún. 16. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!