Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan tudott a...

Hány hónaposan tudott a babátok pá-pát inteni és formabedobós játékkal játszani?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
formabedobóval olyan 10 hónaposan kezdett játszani, "pá-pá"-t pedig sosem intett, mert ennek semmi értelme, nem is ismerte ezt a szót.
2018. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Integetni mindkét fiam olyan 8-9 hónaposan, formabedobó 1 éves kor felett kezdte érdekelni őket.
2018. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Az integetést most kezdte el egy évesen, tapsolni is most kezdett. A forma bedobó nem érdekli
2018. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Nekem már a pocakban az uh-nál integetett :D

Mi ez, valami felmérés megint, hogy le van-e maradva a gyereked??

A formabedobóst meg csak nyálazta, nézegette, kb. bölcsis korára kezdte el használni értelmesen. De ennek annyira nincs jelentősége...

2018. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
1 éves múlt, nagyjából 1-2 hete int pápá-t. Formabedobo másfél éves kortól ajánlott, van neki, de nem érdekli, inkább a gyürüpiramissal játszik, de arról is csak leszedi a gyűrűket, vissza nem rakja.
2018. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4,


Nem felmérés, hanem ,,bizonyítás":) Párom szerint a gyenge 7 hós babánknak már kellene pá-pázni, tapsolni meg formabedobózni(utóbbit azért mert a dobozon 6+ van írva:D) gondoltam lehiggasztom hátha elfogadja, hogy nem csodagyerek a fiunk.:)

2018. jún. 14. 11:08
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég! 7 hónapos kis csöppség és ilyet elvárni tőle? Ő kb. még ott tart, hogy lassan felfedezi, te és ő nem egy és ugyanaz az ember, most kezdi majd csak el a szeparációs szorongást, meg szépen sorban mindent, a kúszás-mászást, felülést, felállást és ezekre nem hónapok vannak előírva. Vannak ajánlások, hogy pl. 8-10 hó között, ami elég tág, szóval semmi elvárás!

Engem a védőnőnk is halálra idegesített a kislányom testsúlyával, mert még 7 hónaposan sem duplázta meg a születési súlyát... ilyen elavult táblázatokat mutogatott, én meg idegeskedtem állandóan, hogy nem szopizik eleget. Szerencsére a gyerekorvosunk nyugtatott meg, hogy teljesen rendben van a súlya...

2018. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Oh, a párod nagyon nem ért hozzá. Rengeteg formabedobot megnéztem, amikor vettem, mindegyiken 18 hótól volt ajánlva. Pápá-t a védőnő 10 hónaposan kérdezte, de mivel sosem mutattuk neki, csak 1 éves kora után kezdte el 7 hónapostól csak annyi várható el, hogy egyen, túl pici a játékhoz, csörgő jó neki.
2018. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7,


Azért gondolja, hogy kellene mert a mozgásformák közül már csak a tárgyak mellett lépegetés és az egyedül járás hiányzik, azt képzelte ha a mozgásfejlődés ilyen gyorsan lezajlott akkor minden más is úgy fog.:) Első gyerek, még nincs tapasztalata, de sehol se olvastam még ,hogy pá-pázott tapsikolt volna a gyerek ennyi idős korába.De csak köti az ebet a karóhoz ,hogy tanítsam neki ezeket, mert tudni KELL már :D

2018. jún. 14. 11:35
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nagyot fog nézni a párod. Hónapokig fog lépegetni a bútorokat fogva, nem 2 nap alatt tanul meg járni. Túl gyors mozgásfejlődés egy csomó részképesség zavar jele, inkább örüljön, hogy nem csinál mindent túl gyorsan a baba.
2018. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!