Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi újszülött 23 fokos...

Júliusi újszülött 23 fokos lakásban?

Figyelt kérdés
Hogy öltöztessem fel a kicsi babám ha a lakásunk viszonylag hűvös nyáron? Vékonyabb polár takaró túlzás lenne? Egyébkent rövid ujju body+ rugi kombóra gondoltam.
2018. jún. 15. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen túlzás kezdetnek pláne az első napokban, a hátát nézd majd meg, nem-e forró vagy izzadt. Ilyenkor van melege, akkor sok a ruha. Az első 1-2 hétben még szeretik, ha kicsit melegebben vannak öltöztetve aztán alkalmazkodnak a kinti hőmérséklethez. Nekem a júliusi babám mondjuk nagyon nem szereti a meleget, 28 fokos panelben már csak egy szál pelenka volt rajta 2 hetes korában. Mikor hazahoztuk még csak 25 fok volt bent, de én úgy emlékszem, hogy kb így altattuk akkor még mi is.
2018. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első napokban, 1-2 hétben érdemes egy picivel jobban.

Igen, a pamut rugi + body + takaró teljesen jó. Később lehet kevesebb, ha már "aklimatizálódott" és/vagy többet mozog.

2018. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺
2018. jún. 15. 22:39
 4/4 babyboom567 ***** válasza:
decemberi babám van,mikor hazahoztuk felöltöztettük így,egy fél óra múlva üvöltött a gyerek,vörös volt a feje.nagyon bemelegedett.Onnantól egy vékony rugiba volt.Januárban 1 napig nem volt fűtés.Akkor aludt először 5 órát,és nem szörcsögött az orra,én már majd megfagytam délutánra,az alig 1 hónapos gyerekem, meg békésen aludt.Onnantól csak 1 szobát fűtöttünk takarékon.Kintre télen úgy öltöztettem,hogy 1 vékony rugi,1 plüssrugi,sál sapka bundazsák,takaró.
2018. jún. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!