Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babáknak milyen...

Újszülött babáknak milyen mosószert és öblitőt ajánlanátok? Ezeket hol tudom beszerezni? Vasalni vagy nem vasalni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Öblítő van külön babáknak,mi fehér Lenort sensitive használunk, (babáról van rajta kép). Pennyben szoktam venni. Én vasalom is a ruháit.
2018. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Én nem használtam külön mosószert.

Viszont mindent vasaltam, mert azzal lehet "fertőtleníteni".

2018. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Babáknak is megfelelő mosószer van a tominak, arielnek és persilnek is, én a persil sensitive gélt használom, öblítő silan sensitive de amúgy nem muszáj, vagyis én eleinte azt sem mertem vagy 3 hónapos koráig. Van lenornak is meg mintha a coccolino-nak is láttam volna sensitive öblítőjét. Biztos van másoknak is amúgy. Beszerezni szinte bárhol lehet. Drogériák, hipermarketek, de egy sima coop-ban is kapni általában.

A vasalás az fertőtlenítés, szóval nem árt. 1. gyereknél vasaltam is mindent vagy 2 hónapos koráig, 2. gyereknél amíg itthon volt apa, 2 hétig. Utána se időm se energiám nem volt hozzá.


Én csak a nagyon illatosított öblítőkről beszélnélek le, az enyém fél évesen is piros foltos volt a kék silantól. Munkahelyi karácsonyi csomagban kaptuk..

2018. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Én Ariel Babyt és feher Coccolinot hasznalok, de barmelyik baby verzio jó. Mondjuk ha nagyon ökoanyu akarsz lenni, akkor mosodiot meg ecetet haszalsz, én annyira nem vagyok az, de babas mososzert hasznalok még a 2 évesnek is, meg magunknak is, hogy ne kelljen külön venni.
2018. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ecovert hasznaltunk, nagyobb aruhazakban, dm-ben lehet kapni. Nem vasaltam.
2018. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vasalok, mert szerintem úgy szebb a ruha, se mosószert, se öblítőt nem vettem külön, soha nem volt baj a bőrükkel (1 és 4 évesek). Ariel kapszulát es lidlben kapható öblítőt használok (azt hiszem doussy, vagy valami ilyesmi)
2018. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ariel Baby mosógélt és Souldrops Sensitive öblítőt használunk a babaruhákhoz és még vasalom őket de ezt csak fél éves koráig tervezem.
2018. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Frosch baby folyékony mosószer a rossmann-ból, imádom az illatát. Öblítőt nem hasznàlok.

3 hónapos a kislányom, mindent vasalok neki, ruhák, textilpelus, törölközők, még a takaróit, rácsvédőjét is. Azt a heti 2 adag mosást nem nagy energia szerintem kivasalni és sokkal szebb minden.

2018. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Én Lovela mosógéllel mosok. Öblítőt nem használok, de azt a mi ruháinknál sem. Fél éves koráig vasaltam is a ruháit.
2018. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem vasalok, soha nem értettem ezt a vasalással fertőtleníteni dolgot. Miért lenne fertőzött egy újszülött ruhája, már nem a pestis korában élünk mégis mitől lenne fertőzött? Régen, mikor kint mostak a teknőben szappannal, igen , akkor kellett a fertőtlenítő vasalás.


Kérdező, én szenzitív Persilt használok, folyékonyt. Öblítőt nem, az csak felesleges egyszer.

2018. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!