Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám ma 7x kakilt...

3 hónapos babám ma 7x kakilt elejinte narancs színűt de már citrom színű és vizes az állaga . Anyatejes, nincs baj ugye?

Figyelt kérdés
Elég nyűgös is .
2018. jún. 22. 19:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy napi 1 max 2 kakis pelus van egy nap.
2018. jún. 22. 19:13
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
fontos, hogy a GYK-t kérdezd, ne egy orvost!
2018. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hívd fel a védőnőt, és kérdez meg!
2018. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én babám ennyi idősen volt, hogy ennyit kakilt egy nap, da az mind a megszokott narancsszínű volt és nem is nagy mennyiség. Citromsárga, vizes kakinál én megnézettem volna, főleg ha hozzá nyűgös is. Esetleg nem ettél olyat, ami okozhatta? Valamit, amit nem szoktál?
2018. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha vizes az nem biztos hogy jó.Lazat neztetek?Ügyelet?
2018. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet éppen átmegy rajta valami. Ha 1-2 nap után nem múlik el, akkor dokit kérdezd meg
2018. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már estére elmult neki.Kesőbb eszembe jutott,hogy a havi k vitamin beadása után jött a hasmenés.Amúgy még jó hogy nem vittem ügyeletre mert egyszer voltunk,de az brutális volt.
2018. jún. 25. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
"brutális" ?
2018. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, tud "brutális" lenni az ügyelet, ezt én is megtapasztaltam.

2,5 hós babámat bevittem, mert belázasodott. Az orvos úgy cibálta szó szerint vizsgálatkor, hogy belilult a keze (baba üvöltött), majd beutalta a gyerekosztályra, ott pedig azt hitték otthon bántalmaztuk. :/

2018. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Brutális és 1000 szer meggondolom,hogy bevigyem vagy sem.Inkább várok a házi orvosra ,védőnőre .Egyik épületből küldtek a másikba mindenhol levetköztetni 2 oráig szegénykèm pucéron nyomkodták fázot ,éhes volt ,félt , ordított . Rögtön utána vérvétel mivel nagyon picike volt mind 2 kezéből lábából vért vettek az is volt vagy 40 perc .Kegyetlen mikor egy olyan picit lefognak és 40 percen keresztül próbalnak vért venni . Soha nem felejtem el .....
2018. jún. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!