Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjuk sírni vagy ne?

Hagyjuk sírni vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálok rövid lenni. A kis fiam 10hetes múlt. Durván 1 hete kapta meg a 2 hónapos oltásokat, az nap elég nyugis volt aztán másnap este bele kezdett a nyugtathatatlan sírásba, amit azóta is alkalmaz. Gyanakodtam a szurira, az időjárásra, pocak vagy valami fájdalomra de semmi. Elmentünk orvoshoz aki azt mondta hogy ez úgy hívják hogy kék sírás és hagyjam sírni, utána néztem de nem találtam semmit.Más is járt már így? Mit lehet vele tenni?

#sír #sírás #ordítás #vigasztalhatatlan #Síró baba #hagyjam sírni
2018. jún. 23. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Tegyük fel, te vìgasztalhatatlanul sírsz ès a kutyát -beleértve az édesanyàdat- sem érdekli, szerinted jól csinálnák?
2018. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem hagytam sirni oket.
2018. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem hagyom sírni a lányom. Nem ugrom első nyekkenésre de isten ments hogy bőgni hagyjam anélkül hogy próbálnék neki segíteni.
2018. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Képzeld el azt a helyzetet, hogy magatehetetlenül kell feküdnöd, beszélni sem tudsz, de valami miatt nagyon rosszul érzed magad, és senki nem reagál rá, nem jelzi a közelségével a szeretetét, támogatását, sem azt, hogy biztonságban vagy.


Ha ezek után akarod hagyni, akkor hagyd, a te felelősséged.


Igen, valószínűleg el fog múlni ez az időszak akkor is, ha magára hagyod. De csak annyit fog belőle rögzíteni, hogy a világon senkire nem számíthat, ha baj van.


Nem, egy 10 hetes gyerek nem tud manipulálni, mert annyira még nem fejlett a kis agya. Egyszerűen rossz neki valamiért, és azt lehet vele tenni, hogy ott vagy vele, neki.

2018. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Az anyja vagy! Fiamnak is vannak ilyen idoszakai pedig o 6,5hos... szeretgetni kell es vigasztalni! Azert sir mert valami van amiert Anya kell neki!
2018. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

De hülye orvosod van :)))))))

Kék sírás??? :DD

Szerintem összekeverte a baby blues-as ami sz anyukák szülés utáni szomorúsága, de semmi köze a kékhez.

Angolul nem tud az biztos :DD


És ne, ne hagyd sírni ilyen korban.

2018. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a korban még nincs "hiszti sírás". Ha sír oka van. Ha más nem, akkor az, hogy a közelségedre vágyik. Ne hagyd! Egyszer én is bedőltem ennek, mert annyira mondták, hogy hagyni kell sírni. Pár perc után bementem a szobába, piros volt a kicsi arca, izzadt. Akkor megfogadtam, hogy soha többé. Ma már iskolás nagyfiú. Nem lett elkényeztetett gyerek, se hisztis.
2018. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyesek nem igen tudnak értelmesen válaszolni, azt hiszem nem írtam hogy hagyom sírni...szó sincs erről, mert képtelen vagyok rá, nem akarom elhinni hogy ezt kellene tanácsolni egy orvosnak, ezért tettem fel a kérdést.
2018. jún. 23. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd sírni. Nálunk életet mentett a rugalmas hordozókendő. Sokat hordoztam mind a két gyermekemet. A kisbabát megnyugtatja az anya közelsége. Érzi a szívdobogásodat, az illatodat. És még a dolgoddal is tudsz haladni.
2018. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!