Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a pneumococcus oltás helye megduzzadt és bepirosodott?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem történt semmi.Én is figyelgettem(tegnap kapta meg), de ha nem vagy biztos hívd fel a védőnőt, hátha tud rá mondani vmit.
2008. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam, elég tanácstalan volt. Azt mondta, hogy a kötelezőknél elő szokott fordulni, de szerintem ezzel az oltással kapcsolatban nincs még túl sok tapasztalata. Nagyon nyűgös is, de láza nincs. Ráadásul pont hétvégén, nem akarom az ügyeletre vinni, ha nem muszáj.
2008. okt. 31. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia4 Igen. A kislányom és a kisfiam szerdán kapta meg. A lányomnak semmi nem látszik a fiamnak bepirosodott körbe. Az orvos ideadta a tájékoztatóját és azon is rajta van,hogy nagyon gyakran előforul,hogy bepirosodik,megduzzad. A nyugtalanságot is irja,sőt hányás,hasmenés és még sokminden lehet a mellékhatása.

Belinkelem neked a tájékozattóját és ott mindent eltudsz róla olvasni.

[link]


üdv

2008. nov. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. nov. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!