Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez meg milyen becézés?

Ez meg milyen becézés?

Figyelt kérdés
Tündér-töpörtyűvalagú-cukorborsó-nyuszimanó ?

2018. jún. 26. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szeretetteljes.

Nyilván nem a játszótéren hívja így.

2018. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Töpörtyűvalagú :D:D a többi nem gáz egy picinek, kb 1 évesen aranyos... Még a nagyobbnak is szoktam néha mondani, hogy tündérem.

A barátnőmön szoktam meglepődni nála a szeretetteljes becézés az, hogy macska :) pedig ebben aztán semmi kedvesség nincs számomra, de ő mindig ezt mondja neki! "Macska, gyere megyünk haza!" :D

2018. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok olyan hülye.

Kisbabám általában valami ilyesmi megnevezést kap. De a manóvalagú vagy a manópopettós is általános. :)

2018. jún. 26. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Mikor még baba volt a lányom, egy időben úgy hívtam, hogy nyuszika-mókuska. A férjem, aki külföldi, sokáig meg volt róla győződve, hogy ez egy létező állat, kb. 4 hónap után esett le neki, hogy ez csak egy becézés.
2018. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
szerintem cuki
2018. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A mi családunkban a nővérem a "Nyuszika" és én vagyok a "Cziczus". XD
2018. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Én 24 vagyok de anyámnak mai napig "cicababa" "cicavirág" "cicamancs" "cinca" vagyok. Ezzel nem is lenne baj csak egy munkahelyen dolgozunk és mindenki előtt így szólít. Ápám pedig gazembernek (nem is tudom mit gondolnak az ügyfelek mikor így szólít) , gaznőszemélynek (ezek rövidítéseként van hogy szimplán csak kiabál hogy "gaaaaz gyere ide") manócának és lucifernek hív. Családi cég, ahol napi 20-30 idegen ember fordul meg. Ezek meg így hívnak. De a báttyáimat akik már 30-36 évesek is a becenevükön szólítják akiknek szintén hasonló kaliberű beceneveket sikerült kitalálni mint nekem. Néha elég kellemetlen főleg ha ismerősök előtt így szólnak nekem.
2018. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezen hangosan felröhögtem.

De igazad van, meg kell húzni a határt, én se szeretném túl sokáig ilyen neveken hívni.

2018. jún. 26. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
A töpörtyűvalagút nem tudom hova tenni, de a többi cuki. Nekem a valag nem illik össze egy pici babával. Amúgy tudom, van hogy eszetlenséget talál ki az ember. Fiúnkat kb 2 évig Bábónak hívtuk mert cuki lábai voltak és a láb-ból jött a lábacska-Bábócska... ne keresd az értelmet :D Most Dedi-nek hívjuk, 1 évig hívta ő saját magát így mert nem tudta kimondani a nevét.
2018. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fú, az értelmetlen becenevek itt is tombolnak.

Pl egy lánc, kisfiú-kiffiú-kifliú-kiflui-Lui. És most Lui is. Látszik, hogy ő az egyetlen beszélgetőpartner, de nem bánom, végleg csaknem zakkanok meg.

2018. jún. 27. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!