Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elő szokott fordulni h úgy...

Elő szokott fordulni h úgy cseréltek pelenkát h nincs is benne semmi?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran van ilyen?
2018. jún. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl.: ha fürdéshez készülünk, hiába "tiszta", nem azt kapja vissza mosdás után.

Illetve mostanában sokszor van, hogy maga veszi le, hogy bilizzen és hiába tiszta, nem hajlandó ugyanazt visszahúzni (még nem teljesen szobatiszta, becsorog), ilyenkor azért trükközök és megkapja picit később.

2018. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordúl, de ritka, általában akkor ha programozott peluscsere van ,ez a tipikus elmegyünk itthonról és pár óra múlva jövünk haza akkor cserélni szoktam, és volt hogy már leszedtem róla és üres volt de már nem húztam vissza.

Illetve az előbbi fürdés előtti téma.

2018. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Előfordul, ahogy írták előttem is fürdés után ha száraz a pelus akkor sem azt kapja vissza már éjszakára.De 2-3orankent cserélem rajta mindenképp mert kényes a bőre.Szerintem napi egyszer simán előfordul nálunk ilyen.
2018. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, bár az olcsóknál nem mindig lehet látni, hogy van e benne pisi.


De ez változó, mert ha tudod, hogy 1-2 óra múlva megint öltözés és szinte üres a pelus, akkor persze hagyhatod, de a miénk sokat alszik és jól bírja etetések között, ezért standard a 4-5 óra szünet, úgy meg nem szívesen hagyom benne.


Anyagi részét úgy oldottuk meg, hogy van "olcsó" pelus, ami nem szívja annyira a cuccokat, azokat ilyen nappali átmeneti használatra használjuk így nem zavar ha sokat használunk el

2018. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!