Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babatok is kis...

Anyukák a ti babatok is kis bágyadt nyugos ebbe az időbe?

Figyelt kérdés
Mai napon kivételesen bágyadt és fáradt a kicsi . Mondjuk szerintem meg szülőket is megdolgoz ez az ido ...:D
2018. jún. 27. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most aludt el kínkeservesen... Front is van 🙄
2018. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Másfél órát kínlódtunk mire elaludt, 1,5-2 óra helyett aludt 40 percet, sírva kelt. Úgy néz ki mint aki 3 napja nem aludt. Csak forgolódik, nyűglődik vagy sír. A szél nálunk ezt okozza sajnos.
2018. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is megy a nyafi meg a nem alvás napok óta még cicin is dühöng. Most is épp nem tudom letenni mert akkor biztos azonnal felkel de muszáj lenne aludnia mert szerintem hullafáradt szegény.
2018. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Harmadszorra futok neki az alatatásnak!

Kemény fél órát már aludt!

2018. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Borzalmas, egyik pill-ról a masikra orditani kezd , nevetesbol.

Nehezen alszik el, de ha elalszik 2 orat is.

2018. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is nyűgösködés és ölben nyafizás van egész nap.Mondjuk fogzunk is az időjárás mellé, szóval nem könnyű:)
2018. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont hogy egy mormotává változott, egész nap alszik de ha véletlenül ébren van abban nincs köszönet; vígasztalhatatlanul kiabál és semmi sem hatja meg. :((
2018. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma az én babám is extra nyűgös

Az alvás sem megy úgy ahogy eddig. Ma egyszer aludt két és fél órát napközben. Plusz kétszer negyed órát. De már nagyon fáradt

2018. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VeDi84 ***** válasza:
Nálunk is ez megy, mióta lehűlt az idő. Pedig extra jó, nyugodt, csendes gyereket kaptam a sorstó. De 1 hete csak nyűdlődik, 20-30 perceket alszik, azt is nyugtalanul, csak kézben lehet elrázni a seggét, 3-4x nekifutunk, mire elalszik. Mindemelleé hasfájós is lett, pedig sose volt az. Igaz épp 1 hete kezdtük el a hozzátáplálást tejpéppel, és nem tudom eldönteni, hogy ettől van-e a hasfájás vagy az időjárástól.
2018. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!