Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy négy évesem és egy...

Van egy négy évesem és egy hat hetesem. Sajnos néha annyira kiakasztanak, hogy legszívesebben itthagynám őket. Szar anya vagyok?

Figyelt kérdés
A négyéves féltékeny,dacos. Sokat hisztizik. A kicsi meg estére mindig olyan nyűgös,hogy már nem tudon mit kezdjek vele. Semmi sem jó neki. Ilyenkor már nagyon ideges vagyok. A naggyal kiabálok és a kicsire is mérges vagyok. Nem bántom őket,de ilyenkor elmennék világgá. Nem bírom már ezt a feszültséget.
2018. jún. 27. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
És az apa ilyenkor hol van? A négy évest bevállalhatná, nem?
2018. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az apa itt van. Ha van kedve segít. De a négyéves nagyon anyás. A férjem hozzáállása nem tökéletes. Sokszor érzem azt,hogy egyedül vállaltam a két gyereket. Plusz még ott a házimunka és a főzés is..Aludni csak.éjjel tudok,de a pici még nem alussza át az éjszakát. Igy fáradtan ébredek mindig reggel. Estére elfogy a.türelmem.
2018. jún. 27. 20:47
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Eleg szomoru... Merges vagy rajuk?!
2018. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos igen,mérges vagyok rájuk.Ilyenkor azt érzem hogy nem is kellett volna vállalnom őket. Pedig nagyon szeretem őket. Csak idegileg teljesen kivagyok.
2018. jún. 27. 21:01
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanezeket tudja a férjed? Mond el neki ha nem. Mond el, hogy foglalja le a nagyobbikat, mert megkattansz. Az övé is az a gyerek.
2018. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudja a férjem,de szerinte csak hisztizek
2018. jún. 27. 21:04
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nos, akkor jól kiválasztottad...


Hát akkor mond el neki még egyszer, szájba rágósan és határozottan, erélyesen hogy szedje össze magát, és segítsen be.

2018. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy szar anya.Faradt anya vagy!Beszélj a ferjeddel, hogy ne csak akkor foglalkozzon a gyerekekkel ha kedve van,mert ilyen alapon majd te is csak akkor főzöl,mosol,takaritasz stb amikor kedved lesz.
2018. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jól kifogtam erre már én is rájöttem. Próbáltam szépen és csúnyán is a.tudtára adni de nem sok változás történt. Az ígéretig eljut aztán ennyi.
2018. jún. 27. 21:09
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy szar anya, "csak" kiborultál. Az a gond, h ez ennél csak rosszabb, nehezebb lesz. ha nem egy extrém nehéz babád van, akkor ő még szinte csak eszik-alszik.
2018. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!