Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37. Héten 2600 g-ra becsülték...

37. Héten 2600 g-ra becsülték a babát. Többen mondták, hogy szerintük 3 kg körül lesz szuleteskor, hanyas és milyen markaju pelust vigyek a kórházba?

Figyelt kérdés
Valamint bimbovedo, és popsikenocs is kell? Bepanthen jó lesz?
2018. jún. 29. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
1-es méretet de ebből ne vegyél sokat mert nagyon hamar kinövi, csak egy kicsi pakkot. A márka lényegtelen, mi Liberósok vagyunk de lehet nektek másik márka fog bejönni, mi pl a Pamperst nem szeretjük. Popsikrém nálunk volt de popsitörlő nem, vigyél mindkettőt a biztonság kedvéért. Bimbóvédőt nem mindenhol engednek használni de nem foglal sok helyet, én betenném.
2018. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán kell vinned? Kórházat kérdezted már?

Nálunk adtak pelenkát. A méret pedig alkatfüggő. 3300 grammos lányomra rögtön a 2-es pelenkát adták a csecsemősök, mert jó combos volt.

A márkát szintén nektek kell kitapasztalni. Van aki esküszik pl.: a pampersre, mi utáltuk.


Bimbóvédő nekem sose kellett, de van, aki csak azzal tud. Előre felesleges.

2018. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kórházi leírásban csak az van felsorolva a babával kapcsolatban, ami a hazautazashoz kell. Nincs megemlitve semmi, ami az ott tartózkodáshoz kell. Akkor ne vigyek semmit?
2018. jún. 29. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egyébi, kell kell tapasztalni. (nekünk pl. pont a Libero nem jött be, a Pampers meg igen). Egy kisebb csimagot vegyél az egyesbôl, és ha beválik, veszel nagy kiszerelést, ha nem, akkor próbálsz másikat.


Popsikenôcs ugyanez, ami mûködik egyik babánál, nem biztos, hogy a másiknál is. Én Bepanthent használtam 2 éve, mert a Sudocrem-Neogranormon-Bepanthen hármasból ez volt az egyetlen, amiben nem volt illatanyag, színezék és tartósítószer sem. Azóta változhatott, de nekünk bevált.


Bimbóvédô szerintem elôzetesen felesleges. A csecsemôsöktôl kérd meg, hogy mutassák meg a helyes mellretételt. Ha mégis kelleni fog, valaki elmegy neked ész vesz egyet.

2018. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

🙂

2018. jún. 29. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 2700 grammra becsülték és azt mondták 3 kg körüli lesz, ez annyira bejött, hogy kereken 3000 grammal született 40 hétre. :) Meg volt hozzá 48 cm. Libero Newborn 1-ből vettem a nagy csomagosat, ez el is fogyott, meg még egy kisebb csomagot vettünk ezután. Aztán át is tértünk a 2-es méretre.

Bimbóvédő krémet vigyél be, jobb, ha van. A szilikonosat én csak akkor javaslom, ha befele fordul a mellbimbód.

Popsikenőcs kórházfüggő, nálunk kellett bevinni és igen, jó lesz a Bepanthen.

2018. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, kaptál lansinoh krém termékmintát? Ha igen, hirtelen elég az is.
2018. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Szent István kórházban nem adnak pelenkát!

Én liberot vittem be Newborn,1-est,3000 grammos kislányomnak pont jó volt!

Popsikremet szerintem mindenhol adnak,meg alkoholt a koldokcsonkhoz!

Mellbimbó krémet vigyél, szükség lesz rá!

2018. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 hónapja szültem az Istvánban és mindennap kaptunk pelenkát (ha jól emlékszem 4-5 dbot) Bella Háppy 2-est ami pont elég volt egy napra mivel még nem kakilt annyit a baba mert a tej ugye nem indul be azonnal. Popsikrém amúgy volt meg köldökcsonk alkohol és géz. Popsitörlőt sajátot használtunk. Bimbóvédőt hol engedik, hol nem (az Istvánban nem kultiválják). Nekem például nem volt szükségem a védőre de egy bimbókrém az szerintem jól fog jönni.
2018. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3,3kg 49cm és 3,2kg 50cm babáim egy kis csomag 1-es Liberot, majd 2 kis csomag Pampers Premium Caret használtak el, utána 2-esre váltottunk. Kórházban adtak pelust, nem kellett vinni.
2018. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!