Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne az első gondolatotok,...

Mi lenne az első gondolatotok, ha egy baba a Klára nevet kapná?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a Korda házaspár. Szóval légyszi ne ez legyen, minden második hozzászólás.

Úgy tűnik a Klára név a befutó nálam. A Férjem szerint öreges. Nagyon nem találunk megfelelő nevet, ezért

poénból írtam ki külföldi neveket és a Clara tetszett neki is.

Tényleg öreges, vagy csak megszokásból mondják egy-két névre az emberek?



2018. júl. 4. 20:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Hogy milyen szép név.
2018. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Valamiért a nagyi baracklekvárja jut eszembe rola :)
2018. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Érdekesnek gondolnám. Vagyis inkább különlegesnek. Meglepődnék, viszont pozitívnak gondolom. Nem lesz Hanna,Anna,Jázmin, mint az összes többi baba.
2018. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%

Egyetlen Klárát ismerek, a nagymamámat.

Nem tartom csúnya névnek. Viszont Klárinyó jut eszembe róla a Pete Pitéből, amit még fiatalabb koromban olvastam.

2018. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Én csak visszafogott, kedves Klárákat ismerek,úgyhogy bennem kellemes érzést kelt. Semmi öregeset.
2018. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
40%
Kalinak becezve egyaltalan nem oreges. Szep nev.
2018. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Mondtam a férjemnek, hogy a Kira, Mira, Kiara nevek mellett hangzásukat tekintve se kirívó. Kezdi megdönthetetlennek tekinteni az érveimet, de azért még gyűjtök. 😄
2018. júl. 4. 20:42
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Sztem szép név. Nekem ez jut eszembe.
2018. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%
Számomra nagyon öregasszonyos, de ettől eltekintve sem tetszik.
2018. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem öreges; elsőre egy ilyen 30-as nőt képzelek el hozzá; aki pl határozott, mindig tudja , mit akar. Amúgy nekem (99-ben kezdtem az általános iskolát) volt egy Klára/ Klárika nevű osztálytársam; ő ilyen alacsony is volt, meg kis cuki:) Meg amúgy nemtom, becézhetnétek pl Klarának , tehát ékezet nélkül, és az úgy még tök fiatalos is; énszerintem ez nem lenne fura. Vagy nemtom pl akarjátok-e megpróbálni anyakönyveztetni Klaraként. Szerintem amúgy teljesen jó név a Klára. A Lár amúgy a közepén régen nagyon nem tetszett; de ahogy most így ízlelegetem, egyre jobban kezd tetszeni.
2018. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!