Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha meg lehetne választani a...

Ha meg lehetne választani a babák nemét, választanál vagy a véletlenre bíznád? Fiút vagy lányt szeretnél inkább? Miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Először fiút és utána egy kislányt, vagyis ez volt az álmom gyerekkorom óta.

De mivel nem válaszhattam ezért eddig egy kislányom van akit hihetetlenül imádok és nem cserélném el kisfiúra ha most megtehetném.

2018. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én a véletlenre bíznám, nem akarnék beleszólni a természet dolgába még akkor sem, ha 5 fiú után annyira szeretnék egy lányt, vagy fordítva.


Nekem a lényeg, hogy egészséges legyen. Tudom, hogy ez elcsépelt mondás, de nagyon igaz. Ezt igazából az tudja, hogy mekkora áldás az egészség, akinek beteg/sérült gyereke van.

2018. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát valószínűleg nem válsztanék, de ha igen akkor mindenkepp fiút.
2018. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Fiút.

De mivel van egy 5,5 éves, így nem kell választanom.

Imádom. És hogy miért??? Mert én magam is matschboxoztam, és nem barbieztam gyerekként.

Imádok fiús anyuka lenni. Szerencsés vagyok, hogy olyan nemű gyerekem van, amiről mindig is álmodtam.

2018. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Választottam volna. Semmiképpen nem akartam lànyt!

Én sem vagyok valami 'lányos', attól féltem hogy nem kapok majd pl normális ruhákat rá, hogy csupa habcsók, csatocska meg hello kitty mániája lesz, de szerencsére nem! Kb ugyanolyan fiús, mint a fiam.

2018. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg lányt kérnénk a párommal. De igazából mindegy, ha fiú lesz akkor is szeretni fogjuk.
2018. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
A veletlenre biznam, es csak szules utan akarom megtudni.
2018. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezen már gondolkodtam, de arra jutottam, hogy nem választanék.

2 fiam van, de emiatt nem választanék kislányt, mert az még nincs. De kisfiút sem "választanék" kifejezetten. Végtelenül örülnék mindegyiknek, nem tudnék választani.

Ha kisfiú lesz, akkor a sors fiús anyukának szánt, ha kislány akkor pedig a sors úgy gondolta a végén meglep egy lánykával is :)

2018. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Választanék, mindenképpen kisfiút. Nem tudom elképzelni hogy szeretni tudnék egy kislányt
2018. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Van egy kisfiam,3év után jött össze,nagyon sokat küzdöttünk érte hogy sikerüljön végre, és annyira imádnivaló kisbaba hogy elmondani nem lehet 🤗 nemsokára tesót szeretnénk neki, ha ő is ilyen sokat várat magára akkor egy kislányt szeretnék,de persze ha fiú lesz akkor a párom lesz a legboldogabb apuka a világon ☺️
2018. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!