Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek is van idegesit...

Anyukák nektek is van idegesittö családtagotok? Aki mindenben megkérdöjelez titeket a a gyerekneveléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elöre leszögezem már elmondtam neki hogy ugyis ugy csinálunk mindent ahogy mi jónak látjuk,kezdödött azzal hogy várandoságom alatt mikor elkezdtünk vásárolni a babának mindenböl ujjat vettünk ugyanis tervezünk még 1 tesot is igy nem kell megvenni mégegyszer mindent.Miért veszünk uj babakocsit?nekik jó volt a használt is,elég neki 5db body vagy kisruha.Minek veszek Pempers pelust nekik jó volt az olcsobb kategoriás is,hozzáteszem probáltuk azt is de nekünk nemvált be.Nem kell uj etetöszék mert ök is használtak vetek.Már 1000 szer elmagyaráztam neki hogy nem nagyzolásbol veszünk mindenböl ujjat csupán azért mert akkor a következönek is jó lessz.Ugy érzem kicsit irigy pedig sosem adtunk rá okot.6 hónapos a lányom és azzal is baja van hogy miért nem eszik már mindent.Nem szeretném megbántani mert az nem az én kenyerem de folyton megjérdöjelz mindenben.Nektek is van olyan aki ossza a nemkért tanácsokat?
2018. júl. 5. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohh hogyne lenne.

32 hetes vagyok most,de attol a pillanattol kezdve jottek ezek amikor bejelentettuk. Es nem nem az anyukam reszerol:D parom nagyija eloszeretettel csinalja.

Minek veszek uj ruhat ugyis kinovi,minek nekik ket kisagy mikor elfernek egyben,minek nekik annyi cumisuveg,xynak csak egy volt,nemkell draga pelus,semmise...a falra tudok maszni tole.

2018. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van. Megmondod hogy "köszönöm de én így szeretném". Nem kell túlspilázni.
2018. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, legtöbbször az anyós ez a rokon :-). Ennek nem lesz ám vége, úgyhogy tanuld meg, hogy egyik fülön be. másikon ki és közbe fel se dolgozd az infót az agyaddal, vitatkozni is felesleges, mindenre mondd, hogy biztos úgy is jó, de neked meg így praktikus.
2018. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ohhh ilyen szerintem mindenkinek akad. :D eleinte magyarázkodtam, mára eljutottam addig, hogy minden ilyet lezárok annyival, hogy "Azért mert én vagyok az anyja. Pont." általánosságban veszik a lapot.
2018. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Ugyanezen okból vettünk újat mindenből, és le is lettünk érte szólva. Aztán persze folytatódik a kényesebb témákkal. Hozzátáplás, engedékenység, az illetők mindent jobban tudnak.

Határozottnak kell lenni időről időre. Nálunk nem vált be, hogy letojtuk, elengedtük a fülünk mellett, volt aki ettől pockot kapott.

2018. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, apám 2 idosebb nővére..de nem csak a cuccok. Mindenben..
2018. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebbe a mit, mennyiért és miért veszünk dologba nekünk is szeretnek beleszólni... Illetve ha konkrétan nem is, de ment a szájhúzgálás éppen ma is, mikor szóba került mennyiért tervezünk babakocsit venni. Ami egyébként abszolút nem sok, alig 100 ezer Ft. Na meg sógornőm ide akart adni egy használt utazóágyat meg matracot, amit az ő 3 gyerekük használt, de megköszöntem szépen, inkább újat szeretnénk most venni.

Jelenleg a második babánkat várjuk, az elsőnél sajnos rosszabb anyagi körülményeink voltak, így szinte minden segítséget elfogadtunk. Most viszont szeretnénk mindent önerőből megadni a picinek. Tényleg nem értem egy az, mi közük hozzá, kettő, hogy miért rossz ez nekik nem az ő kenyerüket vesszük el...

Az totál rendben van, ha valakinek nem fontos az, hogy szép új dolgai legyenek a babájának, ugyanúgy szuperek a használt cuccok is. De ne legyen már az a rosszabb, akinek fontosak...

2018. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!