Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szezonra hány és milyen...

Egy szezonra hány és milyen cipőt vesztek a gyereknek? Milyen márkát?

Figyelt kérdés

Most fog elindulni a gyerek, és kicsit tanácstalan vagyok, mert nincs kisgyerekes a családban. Minden szezonra előre megvesztek mindent pl gumicsizmát is?Otthon miben jár?

Milyen praktikus szempontjaitok vannak cipővasarlashoz?


2018. júl. 5. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyárra kell szandál és egy zártabb cipő, én gumicsizmát is veszek tavasztól őszig. Átmeneti időre félcipő, télre hótaposó és bundás csizma van nálunk. Lányomnak ünneplő cipő és balerina cipő van még, meg oviba tornacipő és benti szandál. Pedipedet, Primigit, Superfitet, Eccot és Crocsot szeretem legjobban.
2018. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Tavaly májusban indult el, akkor kapott egy Liliputi szandált. Ősszel 2-3 olcsóbb játszós cipőt egy Nike cipőt (ha orvoshoz megyünk pl.) és egy gumicsizmát, télen 3 csizmája volt (de csak azért, mert sorra nőtte ki, ezek Siesták), tavaszra szintén 2-3 olcsó játszós cipő és egy jobb minőségű. Nyárra kapott 2 szandát, az egyiket már ki is nőtte, 3 vászon cipőt (olcsóbb), egy papucsot, 1 gumicsizmát és 1 jó minősegű cipőt és szandát. Az olcsó 1-3 ezer forint, lidlbe vagy pepcoba vettem.
2018. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1 félcipője és 1 szandija van nyaranta. Télen egy meleg bakancs meg fél cipő. Sose vásárolok előre, mert most pl. 1 év alatt 4 számot nőtt a lába. Kizárólag mimőségi cipőt kap. Olcsó vacakkal meg nike es adidas borualmakkal nem teszem tönkre a lábát. Superfit, primigi és pablovsky. Mást nem adtam rá sosem. 7 éves
2018. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha most indul el, egy szandál vagy szandálcipő bőven elég. Gumicsizma totyogósra még veszélyes (nagyot lehet benne zakózni). Majd ha stabilan jár, veszel. Végülis amíg nem jár közösségbe, simán megteheted, hogy szakadó esőben nem viszed ki.


Itthon csak télen hord cipőt (mamusz), egyébként zokni vagy mezítláb.

Tavaly tavasszal indult el, akkor kapott egy szandálcipőt, majd nyáron egy nyitottabb szandált, (nyaralásra gumiszandált és vízicipőt), ősszel zárt cipőt, télen bakancsot.


Most egyszerre van azonos méretből 2 szandálja (egyik benti volt), egy gumicsizma (tavaszi esős időszakban kapta), 1 zárt bőr cipő (tavaszi, nem nőtte még ki, de lehet őszre ki fogja), 1 sportcipő.

2018. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Olyat vegyél neki aminek nagyon hajlékony a talpa a kérge meg kemény.pl Superfit szandi

Levendulagyerekcipo.hu

Ők szakértők. Segítenek akár telefonon is szivesen.

2018. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha most indult el elég egy szandál kb 2 hónap múlva úgyis kinövi. Ényém is most indult el és van már egy nagyobb fiam elsőre csak egx szandál volt. Amíg lépkedpárat aztán popsira csücsül nem kell neki több. Esős időben úgysem veszed ki a babakocsiból járkálni.

Bent zokniba van meg mezitláb vannak.

Nagyobb gyerekcipő márkak jók ne a kínaiba vedd.

Elephanten, asso, dd step, szamos ilyeneket vettem ezek nem a legdrágábbak de jók a legkisebbnek most asso szandia van. Később lehet gumicsizmát is venni de nagyon rossz a lábnak így nem órákiglegyen benne.

2018. júl. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Nem én pontoztam le az első válaszokat nekem mind hasznos volt.
2018. júl. 6. 08:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy szoktam, hogy 2 pár azonos típusú cipöje van, egyik újonnan vásárolt drágább és minőségi,másik uj de olcsobb fajta, vagy használtan vett de nem agyonhordott márkáscipö. Igy tehát pl nyáron két szandija van, az olcsobbat adom rá ha játszora megyünk,motorozni, sarazni stb. A drágábbat akkor veszi fel ha nem ilyen koszolós,játszos progi van, hanem pl átmegyünk vkihez, vásárolni megyünk, dokihoz stb. Emellett persze van edzöcipöje, papucsa,gumicsizmája,vászoncipöje. Edzöcipöböl szintén 1 olcso, 1 drágább. Télen szintén két csizmája, plusz egy hótaposoja szokott lenni:)
2018. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolso vok. Mikor elkezdett járni, akkor még csak egy pár cipöt kapott, hisz legtöbbször igy is babakocsiban ült.

Itthon amugy zokniban szokott lenni, csuszásgátlosban. Nyáron mezitláb. Amig nem kezdett el lépegetni a játszin is mezitláb v zokniban volt (nyáron tanult járni)

2018. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!