Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik ez a név nektek?

Hogy tetszik ez a név nektek?

Figyelt kérdés

Fiunk lesz, és böngészés közben megtetszett az Arvid. Minél többször mondogatom, annál jobban tetszik. Nem túl extra, de ritka. Egyet sem ismerek.

Mi a véleményetek róla?


Nem, nem a válaszok alapján fogom kiválasztani, de érdekel.



2018. júl. 6. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Mintha talalomra begepeltel volna 5 betut. Kb. olyan.
2018. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetszik.Amúgy még nem is hallottsm róla.
2018. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem rossz, főleg ha nagyon jól hangzik a vezetéknévvel. A jelentése sem negatív.
2018. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
👍
2018. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Egész jó. Jobb mint a samu meg a soma ilyeen idétlen nevek. De ez tetszik és még nem hallottam.
2018. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem olyan fantasy-s, mint az Arwen, de megnéztem azért, hogy svéd vagy norvég név. Szóval szerintem túl extra, ezért nem adnám, mert magam sem szeretnék túl ritka nevet viselni (meg ha "Ari" nőies), de egyébként nem akadnék fent rajta, és minden csoda egy napig tart, biztos megszokják majd a nagyszülei, barátai, munkatársai ezt is.
2018. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem rossz, feleannyira sem béna mint a Benike bármelyik variánsa és nem is unalmas mint az említett.
2018. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Az Arvid norvég férfinév, jelentése: sas + vihar vagy sas + férfi.

Az 1990-es években szórványosan fordultak elő, a 2000-es években nem szerepelnek a 100 leggyakoribb férfinév között.


Szerintem jó név. Nem feltűnősködó, de nem is elcsépelt.

Megjegyzem magamnak, hátha szükség lesz rá. 😊

2018. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem is rossz
2018. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a mai tipikus feltűnősködő "tegyünk össze 5-6 betűt hogy egyedi legyen". Ezerszer rosszabb mint az ezredik Bence, mert erőltetett. Amúgy tényleg olyan, mi t egy fantasy karakter.
2018. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!