Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a hőemelkedés?

Mitől lehet ez a hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Kilenc hósom van.

Tegnap délután csillapítottam, mert a közérzete is nagyon rossz volt, nem érezte jól magát. Este nem ment fel neki újra.

Most viszont hőemelkedéssel ébredt. Még nem adtam semmit, alszik.

Ez meg mitől lett most? Nincs más tünet, a foga jön, de hát eddig is jött, már kint van a négy első. Vagy a többi húzósabb?


Még az is eszembe jutott, hogy tegnap székrekedése volt, sírás is volt belőle, és olyat kapott csak, ami lazító hatású. Mármint kaját.

De most meg a hasát is hallottam morogni. Az másra utalhat?

Akárminek tünete ez a kettő? Eddig egyszer volt csak lázas, kicsit meg vagyok ijedve, hogy ez meg most mitől lett.



2018. júl. 7. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Most csak a várakozás van, lehet most jön ki rajta valamilyen betegség, légúti, hasmenéses, akármi. De lázat nem, hőemelkedést viszont okozhat fogzás is. Az nem számít mi volt az előző fogaknál, az én gyerekemnek pl a szemfogaknál volt napi 5-6 széklet, az összes többinél 1-3 max. És a kisörlők után rögtök jöttek a szemfogak, szóval hónapok se teltek el.
2018. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A babák se gépek.A fogzas okozhat hoemelkedest.Ha csak az van neki azt ne csillapitsd a nyugosseg lehet attól, hogy fáj a kitörő foga.Kend be olyankor inkább az inyet.

Valószínűleg nem beteg lesz,de ha a hétvégén belazasodik akkor hétfőn doki.

2018. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már láz. Kapott gyógyszert.
2018. júl. 7. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Hogy van? Tegnap este óta az én kislányomnak is hőemelkedése van :( fogzik ő is de bágyadt is nagyon. Én betegségnek sejtem, de hogy milyen, ötletem sincs, egyéb tünet híján.

1-es voltam

2018. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Este is belázasodott, reggel most hőemelkedése volt.

Nálatok?

2018. júl. 8. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan hőemelkedés. Ha 38-at közelít, magától megy is lejjebb. Nálatok sincs egyéb betegségre utaló jel azóta sem?
2018. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!