Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű ruhákat vegyek...

Milyen méretű ruhákat vegyek és meddig lesz rá jó egy méret?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak így? :)

Átlagos gyerek kezdő ruhamérete az 56-os.

Azt már csak te tudod, hogy nálatok mennyivel születtek eddig a gyerekek a családban és azt is, hogy UH méretek alapján számíthatsz-e kisebb vagy nagyobb babára.

Hogy meddig jó?

Megint csak a felmenőidet kérdezd. Egyébként változó. Van gyerek, aki hetek alatt kinövi, más 2-3 hónapos koráig is hordja az elsőt.

;)

2018. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50 cm-rel született, 56-os ruhákkal készültem, amiket 6 hétig hordott. 9 hete hordja a 62-eseket és még jók rá.
2018. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egyformák a gyerekek már születéskor sem, és később sem egyformán nőnek. Általában az 56-62-es mérettel (de van, akinek az 50-es kell) érdemes kezdeni a beruházást, ezeket az 1 héttől a 3 hónapig is hordhatják. Szóval nyári babának szerintem nem érdemes téli ruhát venni előre. Kelengye-listákat meg találsz a neten vagy kérhetsz a védőnődtől.
2018. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Babámnak az 56-os volt jó, átlagos méretekkel született. 1 hónaposan kinőtte az 56-os ruhákat. 3 hónapos korig jó volt a 62-es, 5 hós korig a 68-as.

2. babám 1 hónapos kora körül nőtt bele az 56-ba, addig 50-es ruhákat hordott. Picinek született, 48 centivel.

Én 56 centivel születtem, a férjem 52 körül, anyósom nem tudja..

2018. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0-3 hónaposig és 56-os ruhákat vettem . Ln sem voltam nagy viszont a családban ez változó .. A kislányom 2560g-mal és 44 cm-rel született . Most még mindig nagyobbak rá az 56-os ruhák .. A 0-3 hónapos korig méret pedig majd kb 6 hónapos korára lesz jó ...
2018. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!