Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon tudtok ajanlani 21...

Miskolcon tudtok ajanlani 21 honaposnak Audiológus szakembert, hallas centrumot? (Szerintem rossz a hallasa)

Figyelt kérdés
Ugy erzem kisfiamat elkellene vinnem vizsgalatra de szeretnem magan uton intezni de nem tudom merre induljak.A nevere sokszor nem figyel,beszede,kommunikcio nem fejlodik rendesen(persze kicsi es fiu de en ugy erzem gond van).Pici kora ota piszkalja a fulet de mindig ugy voltunk:most talata meg a fulet,no a foga,biztos viszket...Hall mert azert figyel,szereti a meseket,zenet de a dedede,bababa,mamama-nal jar sokat visit hangosan es le vagy oldalra hajott fejjel jar sokat.Engem mar nagyon aggaszt!A gyerekorvos azt mondta fiu,varjunk meg betolti a 2-t szept. vegen es akkor ad beutalot a korhazba.A parom is ugy gondolja hogy fiu,nincs semmi baja csak lassabban fejlodoik de en aki vele vagyok egesz nap ugy erzem valami nem jo.Ezert keresek valakit Miskolcon magan utan aki audio vizsgalattal megnezne.Kit es hol ajanlanatok?Mennyi kb. a vizsgalat?Kulfoldon elunk es csak a nyaron vagyunk itthon.Az itteni szakemberekben jobban bizom!Elolre is koszonom!
2018. júl. 10. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem Debrecenbe ajanlottak de sokat hany a kocsiban,ezert gondoltam Miskolcra.
2018. júl. 10. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Audiológia állomás, megyei kórház területén van. 06-46/504-195. Ezen a számon tudod őket elérni
2018. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs idopontjuk ....
2018. júl. 11. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Csillagpontban a fül-orr-gégét, ott egy hónapon belül kell időpontot adniuk. Nagyon kedvesek.
2018. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!