Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy vagytok mostanáb...

Anyukák, hogy vagytok mostanában? 1éves a babátok és, milyenek a mostani napotok? Idegileg, hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Nem vagytok néha kikészülve,hogy minden a nyakatokba szakad?Mosás,főzés,takarítás,gyereknevelés,apa késő estig dolgozik stb...Néha nem érzitek úgy,hogy elegetek van?És most még az idő is sz@r:(Sehová nem lehet kimenni...Kislányom még mindig sokat ébred éjszaka is,az is annyira kimerit...
2010. jún. 18. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nehezen, de már az "vigasztal", hogy egyre több minden le tudja kötni. Már 10 perc nagy jutalom.

Meg aztán az értelme nyílik, és bár nagyon kíváncsi, de kezdi érteni hogy vannak "rossz" dolgok is. (pl. napi 40szer húztam vissza a konyhából és mondtam nem szabad kimenni , most max. napi 2x csinálja.)

2010. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére minta gyerekem van :-)13 hónapos, egyedül alszik el, és még kétszer naponta, reggel 7-kor ébred,reggelizünk, bejárkálja a lakást, amig én mosogatok,teregetek, ebédet előkészitem, megtizóraizik de fél 11-kor már alszik megint.12:00-fél 1 fele ébred,

aztán ebédelünk, sétálunk, játszunk uzsizunk és fél3 -kor alszik megint.

17:00-körül ébred, elszöszöl ilyenkor még egy fél órát a kiságyban, addig elkészitem neki a vacsit.

Eszünk, játszunk , sétálunk, stb...

20:00 kor fürdünk, aztán tápit együtt megisszuk és irány a kiságy :-)


Apa korán megy, későn jön, és lassan nekem is mennem kell vissza dolgozni,de hogy őszinte legyek, nem sok kedvem van, de számitanak rám, ne vettek fel mást a helyemre.


Nagyon fognak hiányozni az együtt töltött napok a kiscsajszival :-(


Nálatok???

2010. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem bizony kiakasztó volt. pont dec-jauárban volt 1 év körül a kislányom, és akkorm eg aztán végképp nem tudtunk kimenni....nagyon szenvedtünk, mert kis mozgékyon amúgy. és nálunk is minden az én nyakamban van, semmi segítség, apja dolgozik reggeltől estig....hát arra gondoltam, majd ez is elmúlik egyszer. és lőn. :)

most már jobb. ja és képzeéd, ő se aludta át az éjjelt, sőt, olyan 16 hós koráig, de azóta már sokkal jobb, van hogy nem is ébred fel éjel.

de tudod, most már tényleg jobb, kevesebbt nyűglődik, és olyan édes amkor odarohan hozzám tele pofával vigyorogva és rámveti magát és közben mondja hogy "nyaaaaaa" (anya). én mindig ezekből merítek erőt.

2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is már kezd megérteni dolgokat,igy11hósan:)pl:kérdem hol a kutyus mutatja,hogy ott kint és mondja vau-vau:)Vagy kérdem hol a pocakod és megmutatja,simizi a hasát:)Rosszalkodás is megy bőven,mondom neki,hogy nem fekszünk a járólapon mert fel fázol,de azért is csinálja,vagy nem konnektorozzunk de azt is piszkálná(vak dugó van benne)Szóval,megy a rosszaság:)Sokat ébred éjszaka és ilyenkor csak mellettem alszik vissza....3éves koráig szeretnék itthon maradni vele,aztán majd meglátjuk,hogy birjuk anyagilag.De néha nagyon úgy érzem ki vagyok merülve és na most elegem van,mikor minden napunk úgyan úgy telik és minden a nyakamba szakad stb....néha jó lenne1kis pihi...:S A kislányunk az életem,de néha tényleg elfáradok....
2010. jún. 18. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:

szia utolsó vagyok. mi néha megyünk kirándulni mostanában hármasban, de azért egyedül lenne az igazi, bárilyen csúnya is ilyet mondani. :)

pont 13 hós volt akisllányom amikor elmentem moziba, egyedül, a születése után először. na az élmény volt! aztán 16 hós volt amikor egy barátnőmmel elmentünk egy müller péter-estre. ezek sokat jelentenek, mert ugyan nem gyakoriak, de utána van mire gondolni egy ideig. :))))

néha te is bízd rá a poronyot az apukára, aztán menj el valahová, még ha pár órára is. sokat számít.

2010. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dackorszak, szeparációs szorongás, és a foga is jön 3. hete, gondolhatod....
2010. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!