Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres babák is hasfájósa...

A tápszeres babák is hasfájósak, vagy csak az anyatejesek?

Figyelt kérdés
Az én kicsikém pótlás női tejet kap az anyatej mellé, de borzasztóan hasfájós. Lehet ha tápszert kapna akkor kevesebbet szenvedne szegényke? Most két hónapos.
2008. nov. 1. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

A tápszertől is fájhat úgyanúgy a hasa. A kisfiam tápszeres, és volt hasfájós, szerencsére csak 3 hétig tartott nála.

Szerintem ezért ne adj neki tápszert, jobb az anyatej.

2008. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem rosszul tudod, mert a tapszeresek hasfajosak (hiszen ez nem termeszetes)es az anyatejesek a nem hasfajos babak. De mindenkeppen figyelj arra hogy mit eszel! Amikor szoptatsz akkor nem szabad mindent enned! A vedonodet kerdezd meg hogy mit nem szabad enned, de itt a neten is talalsz listat!
2008. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Így van, a tápszeresek inkább hasfájósak, de az anyetejes babák is hasfájósak. A lányom is az volt, kb 5-6 hétig, pedig semmit nem ettem, amit nem lehetett.

Ne tápszerezd, ha tudsz neki anyatejet adni!!

Használj FLP-s Aloe Vera activatort, kilónként 2 cseppet, és segít a hasfájásban:-)

2008. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tápszeresek vagyunk,és elejétől hasfájósak,most 14 hetes a pici.
2008. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor maradunk az eredeti verziónál. Csak már nem tudok mit kitalálni, hogy enyhítsek a szenvedésén. Egyébként semmi olyat nem eszek, amit nem lehet. Az aloe-ról sokat hallottam de én sajnos allergiás vagyok az aloe verára és ezért nem merem adni neki.
2008. nov. 1. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
második válaszolónak üzenem látom nem volt ott a biológia órán mikor kellett volna... nem azért hasfájós a baba túlnyomó részben amit eszik ha nem ahogyan eszi...ezért kell böfiztetni hogy ne teljen fel levegővel...
2008. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem próbáltál még vmilyen cseppet gázképződés ellen?

Mi az infacolt adtuk, de van sok másfajta. Itt is írták már a többiek, a nevüket nem tudom.

2008. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Az anyatej potlast a gyujtobol kapod?

Mert ha igen, onnan nem egy no tejet adjak, hanem OSSZEONTIK es ugy osztjak el, gondolj bele... Nem tudhatod, ki mit evett, hany no teje van osszekutyulva.

En ezt borzaszto dolognak tartom, ezt az osszeontest.

Jobb a dolog, ha egy megbizhato, temreszetesen letesztelt teju anyukatol tudsz kozvetlen kapni, akiben megbizol, h mit eszik stb.

Nekem a GYERMEKORVOS nem javasolta a gyujtobol potlast, hanem inkabb HA tapszerrel potolok, na ez milyen.

Ha az orvos nem javasolja az anyatejet onnan, pedig az anyatejes taplalas maximalis hive!

2008. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Elozo vagyok, a lenyeg lemaradt: en os anyatejes babamnak potolok, ha szukseges, tapszerrel, es nem faj a pocak.

De sogornom babaja hajfajos volt, segitett az Espumisan csepp es a Gripe Water.

2008. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy megbízható nőtől veszem a tejet és a babája is olyan idős mint az enyém. Próbáltuk már az Infacolt, Espumizant, Gripe Watert és a mecsek baby teát. Semmi sem segít. Ami fura, hogy általában a délután és az este nyűgösebb. Délelőtt elég jól elvan.
2008. nov. 2. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!