Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van nem birom.8 hónapos...

Elegem van nem birom.8 hónapos baba kikészít. Miért nyügi egész nap?

Figyelt kérdés
Vannak jobb napok is,de többnyire nyűgös hisztis egész nap.Elindulni sem merek vele sehova.Egy darabig elnézelődik,és ha rájön az álmosság üvölt,hisztizik.Pedig ri gatom,tolom a babakocsit.Ő meg csak nyüglödik,hisztizik.Ha rájön az álmosság,elkezd hisztizni.Vasárnap indulunk fürödni.Idegen környezet már elöre félek.Mitől ilyen ingerlékeny? Mit tegyek? Úgy érzem megbolondulok..
2018. júl. 14. 01:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk a hordozás bevált. A babakocsit rázhattam ahogy akartam, esélytelen volt. Ha ideges vagy, azt is megérzi.
2018. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
13%
állami gondozásba adnám, kinlódjon vele más
2018. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Mióta ilyen? Lehet, hogy klasszik jön a foga vagy fáj a hasa, amik jobban zavarják a felnőttet is, ha aludna, mint amikor leköti még más. És lehet épp utálja a babakocsit, mert mostantól ölben lenne vagy pont egyedül az ágyában. Valami változik nála. De biztos nem azért csinálja, hogy téged idegesítsen, csak még őszinte és énközpontú. Kitartás és próbálkozás.
2018. júl. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Fürödni? Menjetek nélküle, ott lesz még nagyon nyügi és az még a jobbik eset. A rosszabb, ha összeszed valami mocskot. Semmi igénye egy ekkora gyereknek strandolni.
2018. júl. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, ő jobban szenved, mint te, ráadásul tehetetlen. Neked ha fáj a fogad/fejed/hasad, bekapsz egy fájdalomcsillapítót és jobb lesz. Ő nem tud magától gyógyszert bevenni. Egyébként új kaják, új mozgások, fogzás, szepa... kismillió dolog van ebben a korban, ami zavarja. Ráadásul a te idegességedet is átveszi szegény. Nem te vagy itt az áldozat, neki sokkal rosszabb. Fürdeni pedig tényleg fölösleges vele, neki bőven jó, ha otthon s kismedencében van 3-4 centi víz, anit paskolhat a kertben.
2018. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

"Egy darabig elnézelődik,és ha rájön az álmosság üvölt,hisztizik"


Az még nem jutott eszedbe, hogy akkor lehet álmos az a szerencsétlen és ha tank módjára egész nap tologatod babakocsiban, qrvára nem tud aludni?

2018. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Nyolc honapos baba nem hisztizik. Hiaba irtad le negyszer...


Stabil napirend, sok friss levego. Foga is fajhat. Jo, hogy a te nyugid es furdesed a legnagyobb gondod...erzi, hogy tiszta ideg vagy.

2018. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem pl. 4 ből 2 gyerekem oltári hiszti árán tudott csak elaludni,ahogy elálmosodtak (pedig igyekeztem időben elkapni a dolgot) jött a nyűgösség, sírás, torkaszakadtából ordítás. Csak úgy aludtak el.Felébredni pedig ordítással indítottak. De úgy magas c-n :) Mivel az elvem hogy nem hagyjuk sírni egyedül magányosan, így idegölő volt kivárni kezünkben az ordítva nyűglődő bébivel, míg végre elaludtak . A harmadik gyerekemet ahogy álmos lett, és letettük, egyből elnyomta az álom és az esetek 80%ban kedvesen gügyörészve ébredt :)) Nem akartuk elhinni.

A negyediket pedig hordoztam , majd 4 hónapig szerintem többet volt rajtam, mint nem...

Lehet hogy neki pont hogy túl sok az inger, azaz ne ringasd tologasd babakocsiban, hanem esetleg lesötétített szobában?

Csak ötletelek. Mi is végigzongoráztunk mindent és igazából az idővel lett csak jobb a helyzet.

2018. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem próbálod altatni ha álmos? :O lehet elege van hogy állandóan menni kell.. mondjuk megértem. Az enyémek is tiltakoztak volna de semmi se volt olyan fontos, hogy kìnozzam őket a mehetnékkel alvásidőben is...
2018. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Foggal hogy álltok?Nálam akkor van ilyen mikor foga jön olyankor csak kézbe jó neki meg bújik egyfolytában sír nyöszörög.
2018. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!