Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes baba ritkán tud kakilni...

3hetes baba ritkán tud kakilni, de fáj a pocija. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Anyatejes ,vigyázok miket eszem. 2hetes korig nem volt semmi,egyszercsak elvágták ,megkezdődött a hasfájós időszak . Evés közben sokszor tornázik ,van hogy jön 1-1 puki ,de ha nem sikerul neki,már sír is,feszíti a hasát , próbákozunk mindennel már. Babyteával,lábtornáztatás,hasmasszázs,fürdés,cseresznyemag párna ,illetve kap cseppeket is. (Ausztriaban elunk - ombe-dropchen cseppeket kap ) . Semmi nem segít .

Így vettunk szélcsövet , csak az segít,és megnyugszik. Viszont nem értem mi lehet,hisz nem kemény a kakija . De nagyon buborékos ,ahogy látom a szélcsőben . Mit tegyek??


2018. júl. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasfájás ezer dologtól lehet, én is diétáztam az elsővel, szinte semmit nem ettem, aztán mégis 1-4. hónapos koráig folyamat fájt a hasa :(


Vicces volt, ő a gázok miatt bőgött, én meg mert akkor már 2. hónapja alig ettem értelmes kaját és folyamatosan éhes voltam :/

2018. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon gázos a pocakja. Nem tudom mi a hatása annak a cseppnek amit kap, olyat probáljatok, ami az espumisan csepphez hasonlít, puffadásra hat.

A kendőben hordozást próbáld ki.

2018. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb baba 2-3 hetes korában lesz hasfájós, ha tartjátok a klasszikus menetrendet 3 hónapos koráig.


Evés közben is tartsatok büfiszünetet, pl. két cici között és utána is legyen egy 20 percet függőlegesben büfiztetve, illetve hason alvás jobb ez esetben.

Étrendednél meg a tejtermékek, glutén vagy tojás teljes elhagyásával lehet még kísérletezni, egy-egy hétre, hogy javul-e tőle, de nem biztos, hogy ez a gond, ami puffasztja, lehet, hogy csak valahogy sok levegőt nyel.

2018. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy figyelsz ra, mit eszel? Egy nulldietat tejfeherjere meg lehet probalni 2-3 hetig, annyi ido alatt mar el kezd latszani, ha az okozza.
2018. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon mohó ,szerintem is sok levegőt nyel .... de a bufiztetésen kivul még lehet vhogy segíteni ezen ??
2018. júl. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!