Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba HA vagy Milumil HA start...

Beba HA vagy Milumil HA start Tapasztalatokat szeretnék akinek hasfájos volt a babája melyik vált be?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Első gyereknél: Beba nem izlett neki de hasfájós volt a milumil ha tól szintén hasfájós volt de izlett neki.

Második gyerek Bebától nagyon hasfájós milumiltól semmi baja nem volt.

De szerintem nem biztos hogy tápszer függő a hasfájás lehet cumisüveg gond hogy sok levegőt nyel. Meg azt mondják kb 3 hónaposna megszűnik nálunk így is volt.

2018. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milumil Komfort
2018. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milumil-lel keztünk, annyit bukott tőle, hogy nagyjából mindet visszahányta. Beba-ra váltottunk, attól is bukott, de jóval kevesebbet. A hasa is fájt. Hozzáteszem mi ezeken kívül kipróbáltunk nem tudom hány félét, ránk rohadt egy raklap táp, mert egyik sem jött be. Még mindig a beba ha volt a legjobb, másfél éves, és még mindig ennél tartunk. Most már csak az uzsonnájához keverek belőle a vitaminok miatt, inni nem issza.
2018. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milumi Ha start-tal kezdtünk, de nem ízlett ezért tértünk át a Beba Ha start-ra. Mióta hasfájós lett Beba sensitive-et adjuk neki ,illetve puffadás ellen néha espumisan cseppet. azóta jól van a pocak. :)
2018. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anno Milumillal kezdtünk, hasfájós lett. Váltottunk Bebára, hasfájás elmúlt.

Születendő Picinknél egyből a Bebát vesszük majd.

2018. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk milumil Ha van most is. Mi újszülött korában már adtunk ezt azt hogy ne legyen baj a pocijának. Co lactase, infacol meg bio gaia csepp. Már csak az infacol van neki és semmi baj nincs. Este 9-10kor alszik és reggel 6-7ig fel sem kel. 6 hetes a kis huncut.
2018. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak ezt a kettőt akartam adni a babómnak. De a Milumiltől úgy fájt a hasa hogy órákig ordított a Bebától meg nem jött kaki. Végül a Dm sajátmárkás tápit kapta borzasztó lelkiismeret furdalás mellett hogy ilyen sz@art adok a gyereknek. De az bevált első perctől.
2018. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!