Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha én beteg vagyok elfogja...

Ha én beteg vagyok elfogja kapni tőlem az 1 hónapos babám? Mit csináljak h ne kapja el?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En szajmaszkot vettem fel
2018. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szàjmaszk, többszöri kézmosàs fertőtlenítés
2018. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha szoptatsz, nem fogja elkapni, csak az ellenanyagot megkapja az anyatejből.
2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam pl nem kapta el 2 hónaposan.

Én is többször mostam kezet, próbáltam kevesebbszer magamhoz fogni, inkább babakocsiban sétáltunk sokat, hogy nyitott levegőn legyünk, ne a bacis lakásban.

És mindig volt nálam kézfertőtlenítő.

2018. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a bajod?


Tőlem elkapta 5 hónaposan, pedig nálam nem volt vészes lefolyású, ő 2 hétre kidőlt úgy, hogy egész nap őt kúráltuk minden lehetséges módszerrel (sós levegő, stb.).


Pedig nagyon vigyáztam, de a szájmaszk csak a nyáladat fogja fel, a bacik át tudnak menni rajta, és annyiszor mostam kezet, hogy már kivörösödött a bőröm.

2018. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nathas lett a lanyom, 2 nap mulva en, masnapra a 4 hetes babam, vegen apjuk. Az egesz csalad taknyos volt, pedig a kicsi szopik.:( hiaba minden ovintezkedes
2018. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ez függ attol h milyen betegséged van...de szájmaszkot mindenképp szerezz és probálj keveset érintkezni a babával, ne ölelgesd puszilgasd. Kézfertötlenités stb. Szerintem ennxit tudsz tenni. Nekem igy sosem kapták el a gyerekek a nyavalyákat tölem.
2018. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!